10 potravin, které můžete jíst, aniž byste přibrali sebemenší deka. Můžete si s radostí pochutnat, naplnit celé bříško a nikdy nepřibrat

Těchto deset jedinečných potravin vám pomohou ke splnění si vašeho snu o dokonalé postavě. Po jejich konzumaci totiž rozhodně nepřiberete. 

V dnešní době má s přibíráním na váze problémy čím dál tím víc lidí. Pokud to potkalo i vás, nemusíte se stydět a nebo se cítit blbě. Ne vždy je hubnutí lehký proces, je ovšem potřeba mít správné informace a do ničeho se nehrnout po hlavě. Pro začátek by vám mohl pomoci seznam potravin, kterých můžete sníst kvantum a na vaší váze se to nepodepíše. Z mnoha z nich můžete uvařit a jiné vám poslouží jako chuťovka na zahnání mlsné nálady.

Deset potravin, po kterých se nepřibírá

První takovou potravinou jsou lilky, které po uvaření bez oleje obsahují méně, než 24 kcal. Další je okurka, která je z 96% tvořena vodou, tudíž má minimum kalorií. Zároveň v těle bojuje se záněty. Třetí potravinou je celer, konkrétně jeho stonek, jež obsahuje z 95% vodu. Napomáhá s detoxikací organismu.

Fotografie: Freepik

Čtvrtá potravina je cuketa, která navíc stimuluje správnou činnost střev. Pátá potravina je ananas, který obsahuje bromelain. To je látka, jež vám účinně pomůže metabolizovat bílkoviny. Šestou potravinou je řepa, která obsahuje asi 40 kcal. Pomůže vám i s regulací hladiny cukru v krvi a se spalováním tuků. Sedmou potravinou je meloun, který navíc pomáhá s vylučováním přebytečných tekutin z těla.

Pomeranče, grapefruity a mandarinky obsahují vlákninu, flavonoidy a vitamín C. Zasytí vás a pochutnáte si. Devátou potravinou jsou vejce, která by ovšem měla být vařená, nikoliv smažená. A to nejlepší na závěr je popcorn. Když si jej uděláte bez cukru, másla a rostlinného oleje, tak ho můžete sníst kolik chcete. Jeden plný hrnek popcornu obsahuje asi 31 kcal.