Andrej Babiš se svou manželkou Monikou konečně prolomili hradbu mlčení ohledně jejich rozvodu

Fotografie: Depositphotos

Všichni byli zaskočeni nedávným oznámením, že se manželé Babišovi rozvádí. Měl to být Andrej, který se snažil vztah zachránit do poslední chvíle.

Veřejnost zůstala v šoku poté, co předseda hnutí ANO Andrej Babiš nedávno oznámil rozvod s manželkou Monikou. Ta se údajně nedala oblomit a měl to být Andrej Babiš, který se vztah snažil zachránit. Kolují však také drby, že politik už má za Moniku náhradu v podobě své pohledné marketérky.

Snažil se manželství udržet za každou cenu

Manželé Babišovi ohlásili, že se po třiceti společně strávených letech rozvádí. Sedm let z toho byli manželé. Spolu mají dvě dospělé děti Viven a Frederika. Že něco není zcela v pořádku, naznačoval také fakt, že manželé netrávili společné Velikonoce. Krize ve vztahu však má trvat již celý rok. „On se snažil to udržet za každou cenu, ale byla to hlavně Monika, která z toho vztahu chtěla odejít,“ sdělil podle eXtra důvěryhodný zdroj.

„Po třiceti společných letech plných vzestupů, pádů a nezapomenutelných zážitků jsme se s Monikou rozhodli, že naše cesty se nyní rozdělují. Jako rodiče dvou úžasných dospělých dětí si nejvíce přejeme zachovat rodinnou harmonii. Děkujeme vám za pochopení a žádáme o zachování soukromí. Naše rodinné vazby zůstávají pevné, a i když se naše osobní cesty mění, naše láska a respekt k sobě a k našim dětem zůstávají stejné,“ uvedl Andrej Babiš v prohlášení na svém instagramovém účtu.

Ivana Gottová naštvala Karlovy fanoušky. Nesplní slib, o kterém sní veřejnost už dlouhé roky

Spekuluje se, že má blízko ke své marketérce

Spekuluje se však také o tom, že předseda hnutí už má za Moniku náhradu, svou zaměstnankyni Anetou Zicklerovou. Tato atraktivní zrzka se do Babišova týmu dostala v roce 2022 jako správce sociálních sítí. Postupně se měla vypracovat na funkci hlavní marketérky, kterou dříve vykonával Marek Prchal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrej Babiš (@andrejbabis)

Spekulace o jejich vztahu však Andrej Babiš dosud nepotvrdil. Monice Babišové měli lidé po oznámení rozvodu zase přisuzovat vztah se zahradníkem. Florista Ivan Šablatura je však jen dlouholetým přítelem rodiny. Pokud Monika s někým randí, není to zahradník. Na SvětěKreativity si můžete přečíst více ze společenských témat. Právě jsme informovali o rozhodnutí nemocného krále Karla III. vrátit se do práce.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*