Babička poznala z pouhého obejmutí, že má její vnučka nádor v břiše. Všimla si tohoto detailu

Fotografie: Depositphotos

Některé babičky mají skvělé schopnosti, díky kterým poznají na svých vnoučatech to, co je trápí. Tato babička odhalila vážné onemocnění u své vnučky z pouhého obejmutí.

Pokud má dítě babičku, má velké štěstí, protože babičky by měly být v životě každého dítěte. Rodičům dítěte mohou pomoci, pokud potřebují potomka pohlídat, a navíc téměř vždy poznají na svých vnoučatech, když je něco trápí. Tato babička u své vnučky našla vážné onemocnění, kterého si všimla jen díky pouhému obejmutí.

Babičky jsou v životě dítěte důležité

Jestliže jste měli v dětství babičku a dědečka, kteří se o vás čas od času starali, jistě si vzpomenete na mnoho hezkých chvilek s nimi. Prarodiče dokážou hodně pomoci jak dětem, tak jejich rodičům, a navíc mají hodně zkušeností, jež mohou předávat dál. V případě, že ještě nyní dědečka nebo babičku máte, zkuste jim věnovat více času.

Stačilo jediné obejmutí

Žena jménem Mavis Whitaker (67 let) se stala babičkou malé holčičky, o kterou se pravidelně starala a také ji pravidelně objímala, aby svou vnučku alespoň trochu rozmazlila. Bylo velké štěstí, že se tato žena věnovala celý život kariéře praktické lékařky, protože díky tomu přišla u své vnučky Hope na vážné onemocnění.

Jakmile totiž Mavis objala svou malou vnučku, ucítila na jejím břiše bouličku, což ji velmi znepokojilo. Moc dobře věděla, co to může znamenat, ale raději požádala svou dceru, aby s vnučkou zajely ihned do nemocnice na vyšetření. Sama maminka Hope si vzpomíná na to, jak její matka prošla dveřmi a řekla, že je něco špatně. Od té chvíle byla velmi vystrašená.

Fotografie: Pixabay

Lékaři potvrdili vážné onemocnění

Ve chvíli, kdy přijeli do nemocnice, byla si babička téměř jistá, že její vnučka má nádor, ale raději si ještě počkala na verdikt lékařů. Hope byl diagnostikován vzácný nádor, který se může vyskytnout u dětí v ledvinách. Kvůli tomu museli lékaři Hope odstranit pravou ledvinu a následně si prošla chemoterapií, jež trvala 6 týdnů.

Hope přežila díky babičce

Díky tomu, že babička Hope byla takto všímavá, je nyní z Hope velká slečna a chodí pravidelně na kontroly. Žije jako každý teenager bez omezení a až do 18 let bude muset chodit pravidelně k lékařům, aby se ujistili, že se jí rakovina nevrátila. Zatím to ale vypadá velmi dobře a Hope je nyní zdravým děvčetem.

Zdroj: Hrtwarming

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]