Tohle o vás prozrazuje barva vašich očí: To vás ještě nenapadlo, co? Dozvíte se velmi zajímavé věci!

Říká se, že oči jsou okna do duše, a ona je to vlastně pravda. Vaše oči toho o vás totiž mohou říct více, než si vůbec dokážete představit.

Oči toho o člověku řeknou opravdu hodně. Jsou lidé, kteří se zaměřují vždy právě na oči, protože věří tomu, že se z očí člověk dozví hodně pravdy o tom druhém. Dokonce i myšlenky, které se bojíte vyslovit, se dají najít ve vašich očích. I z toho důvodu se říká, že oči jsou okny a zrcadly duše. Co o člověku ale prozradí barva jeho očí?

Zelené oči

Zelená barva je barvou přírody a oči této barvy o vás naznačují, že jste plni energie a života. Jste typ člověka, který miluje dobrodružství a výzvy, takže se ničeho nebojíte. Také máte velkou vůli bojovat a jste plní pozitivní energie. I z toho důvodu jste pro své okolí velmi inspirativní. Ale jen málo lidí ví, že máte také stinnou stránku. Někdy jste totiž tiší a také zdrženliví.

Hnědé oči

Vyzařujete teplo, bezpečí a radost. Vaši blízcí o vás vědí, že jste spolehliví a proto vás respektují a milují. Jste skutečný vůdce a nebojíte se vyjádřit svůj názor, ale respektujete i přání ostatních. Jste dobrosrdeční a obětaví, takže i z toho důvodu vás mají ostatní rádi. Dokážete snadno překonat jakýkoliv problém a vždy odpustíte. Ve vztahu je pro vás důležitá především upřímnost a vzájemný respekt. Někdy ale býváte naivní.

Světle hnědé oči

Velmi snadno se přizpůsobíte každé situaci a máte propracovanou a kreativní představivost. Rádi zkoušíte nové věci a toužíte po velkých zážitcích. Pro lidi jste vzorem, hodně z nich chce být jako vy. Jste vášnivý člověk, který se zapojuje do každého dobrodružství, nemáte rádi monotónní věci a stále přemýšlíte o něčem novém. Ti, kteří vás opravdu znají, moc dobře vědí, že se na vás mohou spolehnout.

Fotografie: Pexels

Modré oči

Jste klidný a přemýšlivý člověk, snadno se vypořádáváte s obtížemi a překážky rozhodně nevnímáte jako problémy, ale jako úkoly k řešení. Sebevědomí zůstanete i v těch nejtěžších situacích, ale ve skutečnosti to nikdy neukážete. Jste trošku odtažití, takže si do života pouštíte jen ty, kterým skutečně věříte. Cizí lidé si myslí, že jste chladní, ale když vás lépe poznají, zjistí, že je to úplně opačně.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]