Skryté vlastnosti žen podle měsíce narození vysvětlují mnohé

Fotografie: Freepik

Vlastnosti má každý člověk odlišné. Někteří lidé se domnívají, že na ně nemá vliv pouze genetika, ale i roční doba, v které se narodíte. Z tohoto principu pak vychází i konkrétní horoskopy. Pokud jste příznivci astrologie, jistě vás tato charakteristika dam zaujme. Posuďte sami, zda skutečně sedí.

Ženy narozené v lednu, únoru, březnu a dubnu

Lednové ženy bývají cílevědomé, vytrvalé a odhodlané. Nic neberou na lehkou váhu, a tak je můžete definovat jako velmi zodpovědné. K cizím lidem jsou často uzavřené a nedůvěřivé.

Fotografie: Freepik

Ženy narozené v únoru jsou romantické povahy, někdy však mohou být náladové. Kromě jiného oplývají i bezmeznou představivostí.

Dámy, které slaví narozeniny v březnu, jsou dost svéhlavé i charismatické. Jsou dokonalými „vrbami“ a dokážou udržet tajemství. Ve vztazích jsou stálé a upřednostňují pevný vztah na celý život. A dubnové ženy můžeme nazvat rozenými diplomatkami a řečnicemi. Jejich slabší stránkou však může být žárlivost a temperamentnost.

Ženy narozené v květnu, červnu, červenci a srpnu

Pokud jste se narodily milé dámy v květnu, pravděpodobně budete oplývat velkým charisma, které poblázní kdejakého muže. Kromě jiného vám do vínku bylo dáno značné sebevědomí, ale také svéhlavost. Ženy, které se narodily v červnu zase milují dobrodružství, společnost a mívají kreativní sklony. Stejně jako ty májové snadno okouzlí pány.

Fotografie: Freepik

Červencové dámy bývají pro ostatní tak trochu záhadou. Navenek mohou působit někdy až nepřístupně. Jsou ovšem velmi moudré, bystré a také okouzlující. Otevřou se pouze nejbližším lidem. V konfliktech jsou jemné a snaží se ustoupit. Nesnáší lži.

Dámám narozeným v srpnu rozhodně neschází sebevědomí a smysl pro humor. Ve vztazích musí mít vždy alespoň trochu navrch. Svou spontánností uchvátí mnoho mužských obdivovatelů.

Ženy narozené v září, říjnu, listopadu a prosinci

Dámy, které se narodily v září, bývají vždy perfektně upravené. Krásné jsou nejen navenek, ale i v duši. Mezi jejich základní vlastnosti patří disciplinovanost, pečlivost, věrnost a oddanost. Občas u nich můžete zaznamenat přehnanou kritičnost.

Ženy narozené v říjnu mají velmi originální myšlení a častokrát jsou středem pozornosti. Vůči cizím lidem jsou velmi obezřetné a neotevřou své nitro kdekomu.

Listopadové dámy oplývají šestým smyslem, ctižádostí a nesnáší lži. Je s nimi zábava, občas ale mohou být náladové. A nakonec dámy narozené v prosinci jsou takovými „dětmi štěstěny“. Jejich silnými stránkami je vnitřní síla, vynalézavost a empatie.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]