Bezohledný soused mu svým autem neustále blokoval výjezd. Připravil si geniální pomstu

Fotografie: Petr Kinšt / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Spory se sousedy jsou poměrně běžné v bytových domech, ale nevyhýbají se ani majitelům domů. Tyto spory se mohou týkat různých záležitostí a někdy se jen těžko řeší.

Tento osud se nevyhnul ani mladému muži, který na sociálních sítích vystupuje jako @stubs259. Právě spory s jeho sousedy se staly hlavním obsahem jeho profilu, jejich chovní ale již překročilo meze. Rozhodl se jim pomstít netradičním způsobem, samozřejmě si vše pečlivě zaznamenal.

Originálním způsobem se snaží vyjádřit svůj pohled na situaci

Podle webu Webniusy natáčí mladík chování sousedů na příjezdové cestě již nějakou dobu. Jeho nahrávky jsou fenoménem internetu, který neustále roste, a přitahují pozornost širokého spektra uživatelů online komunity. Díky svému unikátnímu obsahu a zábavnému přístupu se staly nedílnou součástí online kultury a často se stávají virálními, což přispívá k jejich rozsáhlému šíření a oblibě.

Na jednom z videí je zachycen soused, jak blokuje auto tiktokera, čímž mu znemožňuje vyjet. Tento incident ilustruje jednu z mnoha situací, které mohou vzniknout v rámci sporů se sousedy a podněcují diskuzi a rozpravu online komunity. Celou nahrávku z této nepříjemné situace najdeme na profilu na sociálních sítích tohoto tiktokera.

Měla u pokladny jedno mléko, ale žena před ní ji nechtěla pustit ve frontě. Rozhodla se jí pomstít

Chování, které překračuje všechny meze

Na dalším videu je možné spatřit dvojici sousedů, kteří se neukázněně prohrabují v popelnicích tiktokera a využívají každé příležitosti, když je muž mimo dosah domova. Tento druh chování dokládá složitost vztahů mezi sousedy a zvýrazňuje potenciální konflikty a neshody, které mohou vzniknout v prostředí sdíleného bydlení. Takové situace mohou být zdrojem frustrace a napětí, které se často snaží tiktoker zprostředkovat svými videi.

@stubs259 #neighbors #badparkingjob #giveafuck ♬ The Benny Hill Show – The Edwin Davids Jazz Band

Jejich chování je nejen nepříjemné, ale může být také nebezpečné. Například blokováním společného vjezdu by mohl velmi znesnadnit příjezd záchranné služby k domu a tím někoho dokonce ohrozit na životě. To je něco, na co se snaží muž ve svých videích také upozornit. Nejedná se o jediný nezvyklý vztah mezi sousedy, nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o případu, kdy fotbalový míč na trávníku souseda vedl k soudnímu sporu.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*