Bývalý vězeň zachránil a uklidnil malé 1leté dítě, které uteklo z domova. Vzápětí se strhla lavina reakcí

Fotografie: Depositphotos

I přesto, že se někteří lidé nechovají zrovna správně, dokáží se ze svých chyb poučit a už je nedělat. Stejně na tom je tento bývalý vězeň, který zachránil malé dítě.

Každý člověk v životě občas udělá chybu, ale nejdůležitější na tom všem je, se z dané chyby umět poučit a pokračovat dále v životě, aniž by si tuto chybu člověk stále vyčítal. Nikdo nedokáže vrátit minulost, ale každý si může nastavit život podle toho, jak by chtěl. Tento muž byl v minulosti velmi problémový, ale zvládl se napravit.

Muž, který měl v minulosti problémy

Nejspíše každému člověku se občas stane něco, co vůbec nečekal nebo se dostane do situace, ze které je pro něj těžké se dostat. Tento muž jménem Bryant Collins se nyní živí jako automechanik, ale v minulosti měl problémy s drogami. Jeho život byl natolik hektický a chaotický, že se dostal do opravdu špatné situace a po nějaké době jej vypátrali úřady.

Ty Bryanta zavřeli do vězení, kde strávil 10 let. Jakmile se dostal ven z vězení, byl si jist, že už se tam nechce vrátit. Sám Bryant říká, že v životě zažil a viděl hodně špatných věcí, ale byl odhodlaný svůj život naprosto změnit. Přeci jen dostal druhou šanci na hezký život a chopil se jí naplno.

Lidé by měli dostat druhou šanci

Díky tomu, že Bryant dostal druhou šanci na život, našel si normální práci a žije jako každý obyčejný člověk. Jednoho dne se mu ale naskytla příležitost, aby pomohl další osobě a nejednalo se o dospělého člověka. Při cestě autem totiž na silnici potkal malou holčičku, které bylo teprve 15 měsíců.

Fotografie: Freepik

Bryant u dítěte okamžitě zastavil a nechápal, jak je možné, že takto malé dítě chodí po silnici samo bez rodičů. Holčička byla očividně velmi rozrušená a plakala. Bryant ihned zavolal policii, ale zároveň se věnoval dítěti, které se pokusil uklidnit tak, jako se uklidňuje on sám.

Holčičce tedy pustil hudbu, kterou Bryant poslouchá, když se potřebuje uklidnit. Naštěstí jeho metoda fungovala a když přijela po 2 hodinách na místo policie, byla holčička v klidu. Nakonec se ukázalo, že malé dítě uteklo ze zahrady do lesa a rodiče se jí celou dobu snažili najít.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]