Čerstvě narozená dvojčata na porodním sále předvedla sourozeneckou lásku v plné parádě

Fotografie: Depositphotos

Tulící se dvojčata čerstvě po narození rozněžnila srdce všech, kteří zhlédli virální video pořízené zdravotní sestrou, jež je autorkou speciální techniky koupání.

Už se narodila, ale možná o tom ještě ani neví. V roce 2013 proletělo celým světem video čerstvě narozených dvojčat, která rozněžnila srdce všech, kteří záznam zhlédli. Zdravotní sestra sdílela roztomilé video novorozených dvojčat, u nichž byla aplikována technika koupání, která napodobuje život v matčině děloze. Sourozenci se i po narození nepřestávala objímat.

Jak by mohl vypadat život v matčině děloze?

Video nabízí jedinečný pohled na to, jak by mohl vypadat život dvojčat v matčině děloze, kde se miminka navzájem objímají a mazlí. Záznam od svého zveřejnění nasbíral přes 50 miliónů zhlédnutí a rozehřál srdce nejednoho uživatele internetu. Bratr a sestra se stále, i krátce poté, co přišli na svět, drží, objímají a plují společně ve vaničce plné vody.

Speciální postupy a techniky koupání

Po pár vteřinách můžete na videu vidět dospělou ruku, jak jemně omývá hlavičky miminek. Jedná se o zdravotní sestru Soniu Rochel, která vynalezla tuto speciální techniku koupání novorozených dětí. Už několik let se zabývá těmito postupy, masážemi, které se podle ní používají po celém světě. Před domácí praxí však varuje, maminky by tyto koupele měly nechat na odbornících. Vše vyžaduje cvik.

Svou metodu Sonia pilovala dlouhé roky. Původně navrhla techniku koupání pro miminka do 2 měsíců s jediným cílem replikovat pohodlí a relaxaci, kterou pociťovala v matčině lůně. Masáže miminko uvolní tak, že se brzy cítí jako v maminčině bříšku a usíná. Koupání je pro miminko skutečně příjemné.

Fotografie: Depositphotos

Koupel se ukázala jako účinná

Dvojčata byla nerozlučná. Speciální poustup koupání se tedy ukázal jako velice účinný. Může dokonce zachránit život předčasně narozených dětí. Pár Kelly Graves a Billy Graves jsou přesvědčení, že přežití jejich předčasně narozeného syna zajistilo mazlení, které se mu dostalo od jeho identického dvojčete.

Kelly a Billy přivítali dvojčata Chestera a Otise na světě předčasně už v sedmém měsíci. Chester vážil pouze půl kila v porovnání s kilem a půl u svého bratra. Bojoval o život. Na obě miminka byla aplikována technika Sonii Rochel. Po 6 týdnech v nemocnici byl nakonec propuštěn i Chester. Doma na něj už nedočkavě čekal jeho bratříček Otis a milující rodiče.

Na dvojčata se můžete podívat na níže uvedeném videu:

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]