Datum narození o člověku může prozradit více, než většina lidí tuší. Vyzkoušejte tento test osobnosti

Fotografie: Freepik

Numerologie je starověká nauka, která zkoumá vliv čísel na osud a charakter. Ve starém Egyptě bylo číslo spojováno se sílou bohů a věřilo se, že ovlivňuje lidský život.

Specializovaní numerologové odhalují, jakým způsobem můžeme porozumět charakteru člověka na základě jeho data narození. V numerologii se zkoumají různé faktory, včetně data narození, polohy planet a času. Každý jedinec má jedinečné numerologické číslo, které se získává sčítáním čísel data narození. Každé číslo má specifické charakteristiky a vlastnosti, které ovlivňují osobnost člověka.

Například osoby s numerologickým číslem jedna jsou často vynikajícími vůdci

První skupinou jsou podle webu Zinoti lidé narození 1., 10., 19. a 28. Jedná se o vynikající vůdce a organizátory. Jejich osudem jsou vedoucí pozice. Další skupinou jsou lidé narození 2., 11., 20. a 29. Ti jsou náchylní ke změnám nálad, jsou velmi emotivní a rychle se rozpláčou při romantickém filmu.

Třetí skupinou jsou lidé narození 3., 12., 21. a 30. Tito lidé jsou schopni rychle a efektivně řešit konflikty. Problémům čelí se smíchem, hodí se na pozice, jako je účetní nebo finančník. Dle numerologů z webu Shanti jsou další skupinou lidé narození 4., 13., 22. a 31. Tito lidé jsou často ustrašení, na prvním místě je pro ně stabilita a osobní pohodlí.

Čínská numerologie: Hvězda podle vašeho roku narození o vás prozradí více, než jste byli připraveni vědět

Skupinu odhalíme pomocí sečtení čísel

Do další skupiny spadají lidé narození 5., 14. a 23. Ti si pečlivě chrání svůj osobní prostor a bojují za své cíle. Další skupinu pojí číslo šest, které tvoří image aristokrata. Hlavní v životě pro ně jsou peníze, bohatý život a hrdost. Lidé, které pojí číslo 7 mají zvláštní, až magické schopnosti. Lidé narození ve dnech 8., 17. a 26. mají problém se soustředit na více věcí najednou.

Věštění
Fotografie: Pexels

Poslední skupinu pojí číslo devět, jedná se o lidi narozené 9., 18. a 27. dne v měsíci. Toto datum jim dává železnou vůli, dobré srdce a pochopení. Jejich píle jim dává možnost uplatnit se jako šikovní obchodníci. Pokud světu numerologie a číslům věříte, v nedávném článku jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o tom, co o nich dokáže prozradit jejich rok narození.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*