Hrdinský čin chůvy zachránil malému dítěti život. Rodiče zažili vteřiny hrůzy, které jim mohly navždy změnit život

Fotografie: Pexels

Ne všichni rodiče si mohou dovolit to, být se svým dítětem každý den doma. A z toho důvodu si hledají různé profesionální chůvy.

V dnešní době je těžké najít dobrou chůvu nejen pro dítě, ale i například o seniory. A díky skrytým kamerám uvnitř domu si mohou rodiče ověřit, že chůva, kterou si vybrali, je ta správná. Jedna chůva z Filipín dělala svou práci jako obvykle, když v tom se najednou ozval zvláštní zvuk, zrovna když stála u okna. Po chvíli přiběhla ke dveřím, protože na ni zjevně někdo volal. A poté přiběhla k postýlce, ze které vzala spící dítě.

Najít správnou chůvu je těžké

V dnešní době už si každá matka nemůže dovolit být se svým dítětem doma. Rodiče potřebují peníze a tak se většinou rozhodnou, že oba budou vydělávat a jejich dítě jim bude hlídat chůva. Ale najít správnou chůvu je většinou opravdu dost těžké, a ne vždy se to podaří. Bohužel se totiž za chůvy někdy vydávají i různí podvodníci a lidé, kteří nemají s dětmi vůbec žádné zkušenosti.

Fotografie: Pexels

Vybrali si tu správnou

Přesně tohle řešili rodiče malého děťátka z Filipín. Naštěstí pro ně netrvalo dlouho a našli ženu, která jim přišla naprosto ideální. Pro jistotu si ale i tak nainstalovali do domu kamery, aby se i v práci mohli dívat na to, jak se chůva o dítě stará. Po několika týdnech si byli jisti, že chůva, kterou si vybrali, je opravdu ta pravá. Dítě ji milovalo a ona s ním měla opravdu hezký vztah.

Zachránila dítěti život

Jednoho dne byli rodiče opět v práci a jakmile děťátko usnulo, začala si chůva dělat svoji práci, aby bylo vše hotovo, než se zase probudí. Najednou ale uslyšela velice divný zvuk. Myslela si, že to jde z venku, a tak se šla podívat k oknu. Ať se ale dívala, jak se dívala, nic neviděla a tak se opět vrátila k práci.

Během několika minut se jí zdálo, že na ni někdo volá a tak šla rychle otevřít dveře. Tam stála sousedka a řekla, ať okamžitě vezme dítě z postýlky a utíká pryč. Když chůva viděla vyděšenou ženu, na nic nečekala, vzala spící dítě a odešla. Kdyby to udělala o několik vteřin později, bylo by už pozdě. Na místo, kde stála postýlka, totiž spadl strop. Chůva tak svojí pohotovostí děťátku zachránila život.

Zdroj: The Sun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]