Po návratu z dovolené čekala na manžele pohroma v lednici. Byla napěchovaná kostkami ledu

Fotografie: RG72 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Moderní spotřebiče nabízí svým uživatelům stále lepší a lepší funkce. V tomto případě však vymoženost skončila katastrofou v lednici.

Také máte lednici či pračku s nadstandardními funkcemi? Jak se zdá, někdy se tyto funkce mohou vymknout kontrole. Přesvědčil se o tom starší manželský pár, který se vydal na 4 měsíce dlouhou cestu. Po návratu domů partnery překvapil stav jejich lednice. Naštěstí to však vzali sportovně a ve videu níže se můžete pobavit jejich smíchem, který celou scénu provází.

Před odjezdem vše pečlivě zkontrolovali

Starší manželé se vydali na dlouhou cestu kolem světa. Než odjeli, všechno v domě třikrát zkontrolovali, aby se přesvědčili, že se po dobu jejich nepřítomnosti nestane nějaká nepředloženost. Lednici také zkontrolovali, ale kvůli plnému mrazáku se rozhodli nechat ji po celou dobu zapnutou. Zapomněli však na jednu malou drobnost, díky které měli po návratu domů o zábavu postaráno.

Dcera těchto manželů, Sara Hayward, zveřejnila na svém TikToku video, které odhaluje celý rozsah ledové katastrofy. Moji rodiče se vrátili domů z cestování trvající 4 měsíce a poslali mi toto. Zřejmě musíte výrobník ledu vypnout, a ne jen vyndat ze dveří,” připsala k příspěvku, ve kterém můžete vidět jejího tatínka, jak opatrně otevírá dveře lednice.

Lednice byla napěchovaná kostkami ledu

Dle zvuku mu totiž bylo hned jasné, co se stalo. Ledovou katastrofu má na svědomí výrobník ledu. Ten manželé před odjezdem nevypnuli, a tak se ledové kostky dál tvořily po celou dobu, co byli pryč. Výsledkem tak byla lednice napěchovaná vyrobenými kostkami ledu. Manželům nezbylo, než před lednici umístit velkou plachtu a tisíce ledových kostek z lednice vyndat.

„Vyndali výrobník ledu ze dveří a mysleli si, že se tak automaticky vypne. On však ve výrobě pokračoval. Nikdy jsem neslyšela moji mámu se takto smát. Bylo to fantastické,” řekla podle serveru LadBible jejich dcera. Budiž to tedy poučením i pro ostatní. Některé super vychytávky mohou uživatelům nakonec způsobit nepříjemnosti.

Mladík zemřel hodinu poté, co snědl těstoviny s rajčatovou omáčkou. Udělal tuto zásadní chybu

Naštěstí se nic hrozného nestalo. Manželé si sice museli vyhrnou rukávy, aby spoušť zlikvidovali, zároveň se však královsky pobavili. Toto prostě opravdu nejde vymyslet. I když ne každý se po návratu z dovolené setká zrovna s touto katastrofou, jsou věci, na které byste po návratu měli myslet. Jak jsme nedávno na SvětěKreativity.cz psali v článku, co je potřeba po návratu z dovolené udělat, abyste předešli zdravotním potížím.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]