Dárkový koš – ideální dárek pro všechny

Přemýšlíte čím obdarovat své kolegy, přátelé, rodinu, zaměstnance? Máme pro vás bezva nápad, díky kterému rozhodně nešlápnete vedle. Své blízké obdarujte dárkovým košem plným zdravých dobrot nebo kosmetiky.

Ten si můžete buď objednat hotový, nebo projevit dostatek kreativity a připravit jej sami, což je asi ta lepší varianta, protože dárky vlastnoručně chystané potěší ze všeho nejvíce. Do každého takového dárku vkládá člověk kus sám sebe.

Co do dárkového koše vložit?

Dnes je možné vybírat z pestré nabídky zdravých laskomin, ale i kosmetiky. Od kvalitní hořké čokolády, oříšků, ořechových másel, semínek, sušeného, ale i čerstvého ovoce, přes kvalitní víno či medovinu, chcete-li, aby koš obsahoval i alkohol.

V případě kosmetiky rovněž. Parfém, krém na ruce a tělo, šampon, tekuté či ručně vyráběné mýdlo, pěnu na holení a další. Dárkový koš se dá přizpůsobit podle toho, zda jde o muže, ženu, děti nebo připravit univerzální variantu. Tak či tak jedná se o dárek ušitý přímo na míru. Mimo potravin a kosmetiky lze připravit i dárkový koš, kde bude od každého něco, to už je individuální záležitost.

Co vše je na dárkový koš potřeba?

  • Košík, krabici nebo dřevěnou bedýnku
  • Nůžky
  • Celofán
  • Mašli
  • Lepicí pásku
  • Provázek
  • Výstelku do krabice

Zda vložíte nakoupené zboží přímo do krabice či koše bez výstelky nebo s ní záleží jen na vás. Vystlat se dá totiž i průhledným celofánem, jak můžete vidět v přiloženém video návodu. Moc hezky vypadají hrubší hobliny, papírová tráva, juta, ale i sušené květy či bylinky, které dárkový koš navíc i provoní. Ke kosmetice se květy hodí dokonale. K vínu a sýrům budou zase vypadat stylově dřevěné hobliny nebo juta.

Video návod – Jak zabalit dárkový koš

Obrázek: pixabay.com