Na jeviště vstoupily 4 děti a jen tiše stály. Pak stačilo několik vteřin a na svou stranu si získaly každého diváka

Fotografie: Depositphotos

Ve známé televizní show The Voice Kids předvedly tyto čtyři děti neskutečný pěvecký výkon. Jejich představení zahrnovalo velký hit Leonarda Cohena „Hallelujah“.

V ruské pěvecké show The Voice Kids, kde se mladí zpěváci snaží ukázat svůj talent a ucházet se o ceny, předvedly tyto čtyři děti takový výkon, jaký jste doposud ještě neslyšeli. Podobné televizní pořady umožňují mladým talentům, aby se zvýraznili a popřípadě nastartovali svoji budoucí kariéru. V tomto videu se tak můžete přesvědčit o tom, že tyto možnosti přinášejí lidem mnoho radosti a jsou opravdu užitečné.

Zpíváním ve svém rodném jazyce si získaly jak porotu, tak i diváky

Tyto čtyři děti zazpívaly v ruské pěvecké show The Voice Kids velký hit od Leonarda Cohena „Hallelujah“, oblíbenou píseň, kterou dokáže zazpívat kde kdo. Avšak tito nadějní zpěváci svým zvláštním vystoupením ohromili všechny přítomné i televizní diváky. Co bylo na jejich společném pěveckém výkonu tak zvláštního? Na to se můžete podívat v tomto videu.

Tito mladí talenti zazpívali všem známý světový hit „Hallelujah“, ale ne tak, jak ho znáte. Namísto angličtiny totiž použili svůj mateřský jazyk, ruštinu, což uchvátilo porotu natolik, že si získali všechna ano. Až uslyšíte Artema, Julii, Marsela a Xenii zpívat, prostě si je zamilujete a budete si myslet, že píseň zpívá celý sbor profesionálů. Podle komentářů jsou jejich hlasy harmonií, která vás přenese do jiné dimenze.

Je pravděpodobné, že děti ještě v televizi uvidíme

Originál je sice originál, ale pokud vystupujete ve vaší rodné zemi v talentové show a zazpíváte světový hit ve vašem rodném jazyce, je to opravdu nádhera. Samozřejmě faktem zůstává, že tyto děti mají nesmírně krásný hlas a svým vystoupením si zaručeně našláply svoji kariéru. Nechyběl ani respekt od poroty, která si musela myslet, že přijel celý sbor profesionálních zpěváků, a ne čtyři malé děti.

Fotografie: Freeimages

Možná se tak s těmito mladými talenty ještě v budoucnu setkáme. Díky obrovské sledovanosti těchto televizních show je totiž dost možné, že si některý z manažerů bude chtít vzít děti na starost, a otevře jim tak nové možnosti. Ještě větší pravděpodobnosti tomu také dodává fakt, že video, které jste mohli vidět v předchozím odstavci, zhlédlo již přes 22 milionů lidí. A přibývají další.

Zdroj: Youtube / Beautiful Voice TV