Jedna z nejúčinnějších detoxikačních směsí, kterou by měl konzumovat každý bez ohledu na věk a pohlaví! S tělem dělá zázraky

Připravte si tento nápoj, který vám dokáže vyčistit tělo během chvilky. Opravdu by ho měl vyzkoušet úplně každý, alespoň jednou za život.

Možná o tom ještě nevíte, ale taková pohanka má naprosto úžasné léčivé látky, které téměř okamžitě nastartují detoxikaci organismu. Její blahodárný a dá se říct i zázračný účinek se tak může projevit již během krátké doby. Proto byste si měli vyzkoušet připravit tento detoxikační nápoj, který vám pomůže vyčistit celé tělo.

Co budete potřebovat

  • 30 ml čerstvé pohankové šťávy
  • lžíce nasekané máty
  • šálek nakrájeného ananasu
  • hrnek čerstvě vymačkané pomerančové šťávy
  • půl šálku čerstvě vymačkané citronové šťávy
  • 1 lžička medu
  • tři čtvrtě šálku ledu

Všechny tyto ingredience si dejte do mixéru a pořádně je rozmixujte. Ano, to je úplně všechno, takto jednoduché to je. Na ty nejlepší věci totiž není potřeba moc času a většinou to bývají ty nejsnadnější věci. Popíjejte tento osvěžující nápoj během celého dne. Dobré na tom je, že vám bude určitě chutnat.

Na co je pohanka dobrá

Lidské tělo dokáže z pohanky vytěžit hodně energie, nutriční hodnota 7,5 gramu odpovídá 175 gramům mrkve, salátu nebo celeru. Detoxikace je proces, který je velmi důležitý, protože čím dál více lidí žije ve stresu, nebo ve znečištěném prostředí a to má na tělo opravdu špatný vliv. Je to třeba brát opravdu vážně, jinak mohou přijít vážné nemoci, se kterými si tělo jen tak neporadí.

Toto jsou ty nejčastější příznaky, které mohou naznačovat, že hladina toxických sloučenin překročila limit zdravotního rizika: bolest hlavy, alergie, kožní problémy, nepříjemný zápach, zažívací potíže, nadýmání, zácpa, nadměrné přibírání nebo hubnutí, zácpa, únava a nebo dokonce poruchy paměti. V bylině je opravdu velké množství vitamínů a proto si rozhodně tento nápoj připravte.