Do arény vjela na koni dívka zahalená v plášti. Předvedla nezapomenutelnou show

Fotografie: Jorge Royan / Creative Commons / Attribution 2.0

Jezdit na koni neumí každý člověk. O to krásnější je, když někdo dokáže být s koněm v naprostém souladu. Něco podobného se povedlo mladé slečně.

Jízdě na koni se dříve věnovala spousta lidí. Dnes vidíme jezdce na koních jen zřídka. Pokud se jedná o mladé lidi, těch jezdí stále méně. Zároveň se však najdou takoví jedinci, kteří se jízdě na koni věnují pravidelně a učí se i spoustu různých triků či představení. Mladá dívka jménem Laura má jízdu na koni tak moc ráda, že se tomuto koníčku věnuje každý den.

Laura měla koně odmala

Mezi první vzpomínky mladé dívky Laury patří jízda na koni s její maminkou. U koní je tato dívka prakticky od malička a práci s nimi bere jako zábavu i dnes. Jezdit na koni se učila postupně od začátku. Dnes se svým koněm umí nejen bravurně jezdit, ale také s ním vystupuje při různých akcích.

Dívka jezdí po soutěžích

Dnes je Lauře 23 let a věnuje se svému koníčku profesionálně. Objíždí různé soutěže a vystupuje ve vlastních představeních společně se svým koněm. Svá vystoupení nacvičuje opravdu velice dlouho a dává si na nich záležet, aby byla dokonalá. Jedno takové vystoupení předvedla na soutěži Kentucky Reining Cup v roce 2015, kde se jednalo o její první vítězství.

Vystupovala na známou píseň

Celé Lauřino vystoupení je doprovázeno známou písní, která zazněla i ve světově známém filmu Ledové království. Celou sestavu dívka se svým koněm nacvičila pouze na tóny této písně. Trénink trval opravdu dlouho a byl velice náročný zejména pro Lauru, jež musela zvládnout nejen sebe, ale i svého koně.

Vystoupení bylo tajemné

Vystoupení Laury začalo velice pomalu a tajemně. Dívka vjela do arény na svém koni zahalená do fialového hábitu. Se svým koněm se začala točit dokola. Poté si sundala kapuci a diváci měli možnost si všimnout, že je oblečená jako princezna ze známého filmu. Poté společně se svým koněm předvedla elegantní představení. Největší úžas probouzela v divácích harmonie, ve které Laura byla se svým koněm po celý průběh vystoupení.

Výhra byla zasloužená

Lauřino vystoupení bylo nejlepším vystoupením celé soutěže. Nikdo se proto nemohl divit, že ocenění za první místo získala právě ona. Od té doby Laura vystupuje pravidelně nejen na soutěžích, ale i pro radost. Její vystoupení občas bývají součástí doprovodného programu různých večerů. Navzdory úspěchům mladá dívka stále tvrdě trénuje a cvičí sebe i svého koně, aby její vystoupení byla ještě lepší.

Zdroj: Delbart