12letá holčička zazpívá píseň s operním pěvcem. Všechny ohromuje hned po prvních tónech

malá-zpívající-holčička
Fotografie: Pixabay

Opernímu zpěvu se v dnešní době věnuje stále méně dětí. Některé zase naopak mají neuvěřitelné nadání, které by bylo škoda potlačit. Této dívce talent rozhodně nechybí.

To, že se dnešní mladá generace bude věnovat opernímu zpěvu a vážné hudbě, začíná být pomalu, ale jistě tabu. Když ovšem někdo v sobě tento talent objeví a podaří se mu na něm zapracovat, výsledky jsou šokující. Za vším ovšem stojí tvrdá práce a hodiny plné nácviku a trénování. Je pak celkem jasné, že ne každý mladý talent to vydrží. Tato mladá dívka však naprosto ohromila všechny okolo sebe již několikrát – a tentokrát tomu nebylo jinak.

Dívka zpívá ráda

Malá Amira dle slov svých rodičů zpívala ještě dříve, než dokázala pořádně mluvit. Nadšení do zpěvu jí zůstalo po celou dobu dětství a rodiče holčičku vedli k tomu, aby se zpěvu držela. Sama Amira tvrdí, že zpívání má moc ráda a věnuje mu prakticky veškerý volný čas, který má. Mezi její sny patří i ten, že se jednoho dne stane profesionální zpěvačkou.

Amira vyhrála soutěž

Díky svému neuvěřitelně krásnému hlasu se Amira věnuje opernímu zpěvu. Díky této zálibě může nechat naplno projevit barvu svého hlasu, jenž je naprosto famózní. O tom se přesvědčili i všichni, kteří sledovali šestou řadu soutěže Holland’s Got Talent. V této soutěži se totiž Amiře podařilo zvítězit – a bylo jí teprve 9 let. Tehdy ani sama nemohla uvěřit, že se jí podařilo dosáhnout tak velikého úspěchu takto brzy.

Dívka dostala pozvánku

O tři roky později, když se stále věnovala opernímu zpěvu, přišla Amiře nečekaná zpráva. Populární operní pěvec Patrizio Franco Buanne se rozhodl dívku pozvat, aby si s ním zazpívala během jeho vystoupení. Dívka nabídku samozřejmě přijala a okamžitě začala nacvičovat píseň, kterou si s tímto zpěvákem měla během jeho vystoupení zazpívat. Dívku vůbec neuvádělo do rozpaků ani to, že Patrizio zpívá již přes 20 let.

mikrofon připravený k vystoupení
Fotografie: Pixabay

Všichni zírali s úžasem

Při samotném vystoupení začal svou píseň zpěvák zpívat nejprve sám. Amira se k němu připojila přibližně po minutě. Ve chvíli, kdy otevřela svá ústa, bylo vidět i na samotném Patriziovi, že ho překvapil dívčin neuvěřitelně silný hlas. Po konci této písně spustilo publikum bouřlivý aplaus, jenž byl věnovaný oběma zpěvákům. Toto vystoupení bylo v Amiřině kariéře jistě jedno z těch, které jí otevřou cestu ke splnění jejího snu a pomohou jí dále v její kariéře.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*