Chlapec s Downovým syndromem poprvé chová svou neteř v náruči. Je to doslova magický moment

Fotografie: Depositphotos

Tento chlapec, který trpí Downovým syndromem, miluje miminka. Má radost, když je může držet v náručí. Bohužel mu to ale jen málokdo dovolí.

Chlapec s Downovým syndromem měl velmi rád malé děti a to, co ho nejvíce naplňovalo, bylo, když si mohl nějaké pochovat. Jenže se mu to mockrát nepoštěstilo, až do té doby, než se jeho bratrovi narodilo dítě, a on se tak stal pravým strýcem. Jeho bratr se svojí ženou ho naučili, jak se taková miminka chovají, a on byl štěstím bez sebe.

Fotografie: Depositphotos

Krásná reakce

Když si mohl chlapec poprvé pochovat svoji neteř, byl neskutečně šťastný. Jeho bratr ho při tom natočil a jeho reakce ho dohnala k slzám. Držel ji totiž s takovou láskou, že to snad ještě nikdy neviděl. Fotografii nahrál na sociální sítě a tam se během několika chvil stala velmi oblíbenou.

Mnoho lidí se k fotografii vyjádřilo, někteří dokonce poukazují na to, jak milá je chlapcova reakce, a také na to, že dítě vypadá skutečně šťastně, protože cítí, že ho má někdo rád. Ale jeden z komentářů opravdu vyniká a také získal velké množství „lajků“.

Srdceryvný komentář

„Děkuji ti za tuto fotku. I syn mého bratrance má Downův syndrom a vždy nenáviděl cizí lidi. Když jsem ho poprvé potkal, byl mu necelý rok. Moje rodina mi řekla, že nesmím být zklamaný, když ke mně nebude chtít jít. Ale na letišti se něco stalo. Sice mě tento chlapeček viděl poprvé v životě, ale i tak se ke mně natáhl, a dokonce mi olízl obličej. A pak ke mně byl jako přilepený. Nikdo takovou reakci nečekal.“

Zdroj: Sosialnytt