Všechny dívky s ním chtěly na ples. On ale překvapil a pozval postiženou spolužačku, se kterou nikdo nechtěl jít

Fotografie: Depositphotos

Hunter byl velmi populární žák střední školy. Všechny dívky stály o to, aby je pozval na ples, ale on si vybral spolužačku s Downovým syndromem.

Asi každý si vzpomene na to, když měl na střední škole nějakou lásku. Ve většině případů to byla láska platonická a jakmile měl být nějaký ples, doufali jste, že na něj půjdete spolu. Chlapec jménem Hunter byl velmi oblíbený zejména u dívčího pohlaví. Skoro každá do něj byla zamilovaná a chtěla, aby to byla právě ona, se kterou si vyjde. On ale na ples pozval nenápadnou dívku s Downovým syndromem.

Přála si jít na ples

Dívka jménem Shayli to na škole neměla vůbec jednoduché. Všichni o ní věděli, ale to hlavně kvůli tomu, že trpěla Downovým syndromem. Měla jen pár svých kamarádek a ostatní studenti se s ní moc nebavili. Když se dozvěděla, že za pár týdnů bude její škola pořádat ples, vlastně ani nedoufala, že by ji mohl někdo pozvat. I tak ale velmi toužila po tom přijít tam.

Fotografie: Pexels

Mladý a velmi populární chlapec Hunter byl jedním z těch, o kterém se říkalo, že se určitě stane králem plesu. Hunter je totiž velmi pohledný a mnoho dívek se ho dokonce zeptalo, jestli na tento ples půjde s nimi. On ale místo toho, aby pozval nejoblíbenější dívku ze školy, pozval právě Shayli, která trpí Downovým syndromem.

Vůbec to nečekala

Hunter totiž moc dobře věděl, že Shayli opravdu touží podívat se na ples. Po lakrosovém zápase přistoupil Hunter k Shayli s květinami a balónky a zeptal se jí, jestli by s ním nešla na ples. Odpovědí bylo hlasité „Ano“. Všechny matky, které na tomto zápase byly, se samozřejmě rozplakaly, tak moc byly dojaté.

A Shayli byla v sedmém nebi a nemohla se dočkat, až bude na plese. Na samotný ples měla Shayli krásné růžové šaty a korunku, jako pravá princezna. Byla opravdu velice šťastná. V polovině plesu porota vyhlásila, že Hunter a Shayli se stávají králem a královnou plesu. Pro Shayli a především pro její matku to byl nepopsatelný zážitek.

Zdroj: The Epoc Times

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]