Cizinec zachránil mladého chlapce jedoucího na kole. Dalšímu malému chlapci pomohla bezdomovkyně

Fotografie: Pixabay

Ne všichni superhrdinové nosí plášť. Některé lze nalézt v každodenním životě, kde provádějí činy laskavosti, odvahy a nezištnosti bez očekávání uznání nebo odměny.

Ve videu můžete vidět mladého chlapce jedoucího na kole, když se zrovna chystá vjet na hlavní silnici. Chlapec ale brzy ztratí rovnováhu a vypadá to, že spadne. V tomto okamžiku přichází muž a mladého chlapce a jeho kolo zachytí, než vstoupí na hlavní silnici. Je jasné, že tento muž zachránil chlapci život, protože pokud by vjel na hlavní silnici, mohlo by to dopadnout opravdu zle.

Špatná orientace dětí v dopravě

Tato věková skupina je obzvláště zranitelná, protože děti mohou postrádat potřebné dovednosti a zkušenosti pro bezpečnou navigaci v dopravě. Z tohoto důvodu je rychlá reakce tohoto muže na záchranu malého chlapce vskutku hrdinská. Video se také stalo virálním a na twitteru nasbíralo kolem 25 000 zhlédnutí.

Krádež dětského kola

Dalšímu malému chlapci pomohla bezdomovkyně, když ztratil své kolo se Spider-Manem. 3letý kluk Will z Rocklandu byl celý nadšený ze svého prvního kola a jeho ztráta pro něj byla opravdu tragická. Záznam z bezpečnostní kamery byl sdílen na facebookové stránce policejního oddělení Rockland Maine ve snaze najít kolo. Tehdy příběh nabral neuvěřitelný spád. Žena bez domova, která si přála zůstat anonymní, přišla, aby chlapci pomohla.

Obstarala mu jiné kolo

Bezdomovkyně zmínila, že byla v tu dobu ve svém autě, které je zároveň jejím domovem. Konkrétně na čerpací stanici v Oxford County, když se dozvěděla o smutné zprávě týkající se malého chlapce. „Bála jsem se, že až ten malý chlapec vyroste, tato krádež poznamená jeho vnímání na svět.“ Šla tedy do místního obchodu a koupila to jediné kolo, které bylo k mání. Zároveň mu také sehnala helmu a zámek. Poté to vše přivezla do Rockladnu, kde si to přebrali rodiče, již zcela jistě tento incident vyřeší tak, aby dítě bylo spokojené. Samozřejmě zůstali laskavé bezdomovkyni vděční.

Zdroj: Scoop

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]