Děti s Downovým syndromem rozhodně nejsou děsivé. Důkazem toho jsou tato inspirativní dvojčata

Fotografie: Depositphotos / Edit

Když se narodila tato dvojčata s Downovým syndromem, nikdo netušil, jak nakonec budou slavná. Nyní jsou velkou inspirací.

Když Julie zjistila, že čeká dvojčata s Downovým syndromem, hledala podporu u ostatních lidí na sociálních sítích. Dnes je pyšnou maminkou, která své děti nadevše miluje. Julie McConnel a její manžel Dan z Nammy v USA byli šťastní a nadšení, když se dozvěděli, že čekají dvojčata. Ale zpráva, že oba chlapci mají Downův syndrom, je přinejmenším překvapila. Trvalo jim dlouho, než se s tím smířili.

Dělají jim samou radost

Na sociálních sítích začala Julie rychle hledat další matky s dětmi s Downovým syndromem. A našla spoustu informací a především podpory. Julie si začala uvědomovat, že život s dětmi s Downovým syndromem opravdu nemusí být smutný a děsivý. Sama přiznává, že je to náročné, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout.

„Nad vším více přemýšlejí a potřebují mnohem více času než normální děti, aby se naučili chodit nebo mluvit. Ale když konečně dosáhnou svého cíle, jsou oni i my velice šťastní,“ řekla Julie. Jsou na ně velmi hrdí, protože zvládají naprosto všechno. A sama Julie říká, že všichni okolo její malé chlapečky milují.

Mnoho sledujících na sociálních sítích

Dnes Julie spravuje svůj instagramový účet „Chuckles and Meatloaf“, což jsou přezdívky chlapců. Tam mají téměř 80 000 sledujících, kteří chlapcům fandí a rádi sledují jejich cestu. Julie doufá, že její instagram najdou ostatní lidé a uvidí, že život s takovými dětmi také může být plný zábavy a radosti. Toho, že se rozhodli si děti nechat, nebudou ani na vteřinu ve svém životě litovat.

Zdroj: Inkefalonia