Dvojčata dělají něco zvláštního v matčině břiše. Video z ultrazvuku viděly miliony lidí a všichni jen nevěřícně kroutí hlavou

Fotografie: Depositphotos

Tato dvojčata se na internetu proslavila ještě před tím, než se narodila. Až uvidíte z jakého důvodu, tak všechno pochopíte.

Když se dva lidé snaží o miminko a zadaří se jim to, jsou vždy naprosto nadšení. A potom už se nemohou dočkat všech ultrazvuků a také toho, až se jim jejich miminko narodí. Rodiče těchto dvojčat ale na ultrazvuku viděli něco, co je tedy opravdu šokovalo. Chtěli se o to podělit s ostatními a tak video sdíleli na svých sociálních sítích. Podívejte se také.

Opravdu zajímavý ultrazvuk

Otec těchto dvojčat byl s jejich maminkou na ultrazvuku ve čtvrtém měsíci. Nečekali ale, že na něm uvidí něco takového. Natěšení rodiče na něm totiž viděli, jak se jejich dvě dívky perou. Na ultrazvuku to totiž vypadalo, že nejprve jedna z dívek zatlačí na tu druhou a o chvíli později od ní dostane pěstí do nosu.

Fotografie: Pexels

Otec se rozhodl, že toto video sdílí na svých sociálních sítích, kde se během chvilky stalo velmi oblíbeným. Oba rodiče říkají, že bylo velmi zábavné pozorovat, jak se v bříšku ženy odehrává boxerský zápas. Video se líbí 2,5 milionu lidem a více než 80 000 lidí ho okomentovalo. To se totiž nevidí každý den.

Nyní už jsou na světě

Ale nebojte se, rozhodně to nevypadá, že by se dívky nějak nesnášely. Na druhém ultrazvuku už se totiž držely za ruce a užívaly si toho, že mají jedna druhou. Holčičky se narodily 8. dubna 2020 ve 32. týdnu těhotenství císařským řezem. Obě jsou zdravé a v naprostém pořádku. Podle jejich otce jsou to nyní většinou kamarádky, které stojí při sobě, ale samozřejmě, že si také umí vjet do vlasů.

Zdroj: Daily Mail