Hama přináší revoluci – digitální svět korálků

Společnost Malte Haaning Plastic A/S se zabývá výrobou korálků od roku 1971. Nyní vypustila do světa aplikaci Hama Universe, která klasické hraní s korálky a podložkami přenáší do digitálního světa. Značce Hama přinesly vysoká kvalita a největší výběr barev korálků a podložek jedinečnou pozici na světovém trhu.

Jde to digitálně?

Ano, jde. A děti navíc nebudou ochuzeny o možnost rozvoje motoriky. Ve světě pirátů, princezen a cirkusu si také zdokonalí svoji paměť. Hama Universe dokonce podporuje kreativitu u dětí a zvyšuje jejich koncentraci.

Hraní s korálky kdekoliv!

Nechte své děti rozvíjet svoji kreativitu za pomocí tabletu či chytrého mobilního telefonu. Hama Universe zabaví vaše děti klidně na několik hodin během jízdy v autě, čekání u lékaře nebo doma, zatímco vy potřebujete vařit a uklízet. Sama ředitelka společnosti Malte Haaning Plastic A/S, Lene Haaning potvrzuje, že děti na mobilních telefonech tráví stále více času v stále mladším věku. Proto je ráda a je jejím potěšením nabídnout jim produkt, který je obohatí o koncentraci zábavnou formou.

Pro koho aplikace tedy je?

Hama Universe je tvořena zejména pro děti ve věku 5-7 let, kdy je pro ně hraní s korálky atraktivní a zábavné. Využívat ji samozřejmě ale může i kdokoliv jiný! Je volně ke stažení v aplikaci Google Play a nebo v App Store.

Obrázek: pixabay.com

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]