Jak najít muže snů? Nebojte se, najde si vás sám!

Seznamka! To byl tehdy můj poslední zoufalý nápad, jak najít partnera, který by nekouřil, nepil, vážil by si mě, toleroval mé drobné nedostatky a ještě mě respektoval. Za sebou jsem měla nespočet pokusů, které dopadly fiaskem.

Vyhověla jsem návrhům mnoha mých kamarádek, které mi zařizovaly rande ve snaze mi pomoci, ale přitom si mnohdy vůbec neuvědomovaly, že hledají partnera spíš pro sebe, než pro mě.

Přetrpěla jsem návrhy mé matky, sestry, dokonce jsem sama podnikala výpravy do míst, o kterých jsem se mylně domnívala, že by mohli být tím nejlepším místem pro seznámení se s mužem snů.

Seznámení přes internet

Seznámení přes internet mi bylo vždycky proti mysli. I přesto ve mně ale začal dloubat červíček. Třeba přesně díky tomuto kroku najdu toho pravého. Začala jsem tedy pomalu ale jistě mapovat teritorium. Tedy abych řekla pravdu, spousta seznamek mě odradila hned, když jsem je otevřela. Když už jsem ale k tomuto kroku přistoupila, nehodlala jsem se vzdávat. Zařekla jsem se, že budu seznamku hledat tak dlouho, dokud se mi nějaká nezalíbí natolik, abych jí byla schopná věřit.

Kdo hledá ten najde…

Po několikatýdenním hledání jsem objevila seznamku, na jejíchž stránkách jsem se dočetla o způsobu seznamování. Tato seznamka byla pro všechny muže placená, dámy měly registraci zdarma. Už tento fakt mě uklidnil a dodal mi pocit bezpečí. Věděla jsem, že to je to pravé. Cítila jsem příležitost. A tak jsem se bez většího přesvědčování sebe sama zaregistrovala.

Výsledek zkrátím na nejkratší možnou verzi. Za týden se vdávám. Našel si mě okouzlující italský mladík, se kterým jsem strávila mnoho krásných chvil. Nikdy bych tomu nevěřila, ale je to tak. A že se nemůžeme nikdy dokonale poznat kvůli kulturním rozdílům? To je dávno zpochybněný mýtus, který roznášejí pomlouvačné a závistivé drbny. Já jsem a budu šťastná, vím to…

Obrázek: pixabay

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]