Toxická osoba ve vaší blízkosti z vás může čerpat energii a psychicky dostat na dno. Poznáte ji podle určitých znaků

Fotografie: Freepik

Možná už jste zaslechli o upírech, kteří z nás vysávají energii. Takoví lidé už jen svou přítomností mohou z lidí vysávat energii, a tu pak využít ve svůj prospěch.

Prvním znakem, kterého byste si měli všimnout, je, jak se při rozhovoru s daným člověkem cítíte. Pokud cítíte nervozitu nebo nejste v úplné pohodě, značí to energetického upír a pak už vám nezbyde síla na nic jiného.

Fotografie: Freepik

Při setkání vznikají negativní emoce

Pokaždé, když s takovým člověkem budete komunikovat, pocítíte velké vyčerpání, které může dospět do lhostejnosti nebo apatii. Navíc je pro ně snadnější ovlivnit milovaného člověka než cizince, takže intimita mezi vámi může být pouhým prostředkem, jak vás ovládat a vysávat.

Během kontaktu máte pocit, že se vám rozskočí hlava, mohou se objevit myšlenky, které pro vás nejsou typické. Dokonce mohou přijít fyzické pocity, jako kdyby se vás někdo pokusil uškrtit, můžete cítit i bolest v srdci nebo ztrátu vědomí. Tím se vaše tělo brání před hrozícím nebezpečím.

Fotografie: Freepik

Pokud se s osobou máte setkat, můžou přijít okolnosti, které tomu zabrání

Den před setkáním můžete onemocnět nebo se stane nepříjemná věc. Okolnosti se začnou formovat tak, aby k avizovanému setkání vůbec nedošlo. Je těžké se na to připravit, bude to vypadat, jako byste chtěli udělat něco jiného. Spustí se váš vnitřní bezpečnostní systém, který se vám snaží zabránit jít tam, kde se může hodně věcí pokazit.

Po setkání s takovým energetickým upírem nastává otázka „jak se to mohlo stát?“ nebo „proč jsem řekl, co jsem řekl?“ Takoví lidé kolikrát ani nevědí, jak moc se tomu člověku otevřeli. Tato osoba s vámi manipulovala a získávala informace, které jste rozhodně nechtěli odhalit. Jak se takový člověk stane vaším blízkým? Iniciativa setkání a komunikace většinou neproběhne od vás, ale od této osoby. Většinou nastoupí pocit viny, pokud se návrhu na setkání vzdáte a máte za to, že je povinností se s ní setkat.

Fotografie: Freepik

Dávejte si tedy pozor na typy lidí, se kterými se stýkáte. Pokud je váš přítel neustále negativní, brzy to přenese také na vás. Pokud jste s takovým člověkem často, může se stát, že se v jeho přítomnosti pomalu začnete měnit i vy. Dalším typem jsou arogantní lidé, kteří si myslí, že všechno bude podle nich. Nenechte si ale vzít vaše zdravé sebevědomí a nepochybujte o sobě, i když vám tato osoba bude tvrdit opak. Opačným extrémem jsou lidé, kteří vám kývnou na všechno, aniž by věděli, co říkáte. Chtějí se jen dostat do vaší přízně.