Jak zvýšit imunitu a vychutnat si krásy podzimu

Každé roční období sebou přináší i své nezaměnitelné kouzlo. Podzim zahalí krajinu do překrásných barev a pod nohama nám brzy začne šustit listí. Dny se krátí a sluneční parsky pozvolna slábnou. Chceme-li si vychutnat podzim v celé jeho kráse, musíme dbát v tomto období více než kdy jindy o svou imunitu.

Mimo všechnu jmenovanou krásu přináší sebou podzim i sychravé počasí, kdy hrozí nachlazení. Jedinečným způsobem, jak zůstat „na koni“ i v tomto proměnlivém počasí je lék Wobenzym. Jde o přirozenou cestu dodání organismu přesně vybraného složení enzymů.

Jak posílit svou imunitu

Naše tělo se tak či tak snaží bránit, ale ne vždy má z potravy dostatek prostředků. Díky léku Wobenzymu se tyto procesy nastartují mnohem rychleji. Lymfatický systém je jeden z nejvýznamnějších nástrojů lidské imunity. Není poháněn podobně jako například krevní oběh srdcem. Pohyb lymfy závisí tedy zejména na fyzickém pohybu těla. Tím pádem je každá jeho podpora žádoucí. Právě pro správný oběh lymfy je enzymatická kúra zásadní. Pokud je imunita našeho těla dost silná, připravená na boj se zákeřnými viry, přežijeme toto období bez úhony i v případě kýchajících kolegů.

Jste nemocní? Nezoufejte, máme řešení

Jestliže je však na prevenci už pozdě a patříme do stejné skupiny ke kýchajícím kolegům máme dobrou zprávu. Nasadíte-li lék Wobenzym k zahájení léčby, účinné enzymy vás ani v této fázi nenechají na holičkách. Nastartování imunitního systému je i počátkem kýženého uzdravování. Dojde k mnohem rychlejšímu hojení postižených sliznic, zmenšení otoků a přidružené bolesti..

Enzymatická kúra trvající několik týdnů má dokonce prokazatelné výsledky v boji s cyklickými záněty dýchacích cest. A to jak u dospělých lidí, tak dětí – 2krát denně 7 dražé. To ocení především maminky dětí, které bývají často nemocné po nástupu do školky či školy – kolektivní bacile. Jde o období, které může být velmi úmorné. Dítě nemá mnohdy dostatečně vyvinutou imunitu a kolektiv je pro něj hrozbou.

Obrázek: pixabay.com