Jáma na zahradě nebyla pro bazén, vznikl z ní unikátní sklep

Jáma na zahradě nemusí nutně znamenat, že kopete bazén. Tento muž začal stejně, ale postavil unikátní sklep. Ten je určený nejen pro něj, ale i pro celou jeho rodinu, která se do něho může v případě potřeby schovat před okolním světem.

Stavba svépomocí

Unikátní je na celém tomto budování to, že si muž daný kryt vybudoval zcela sám, svépomocí. Byl to on, kdo jako první začal kopat díru v zemi a byl to také on, kdo vyrobit základní dřevěnou konstrukci, která sloužila jako základ. Jedná se tak o unikátní dílo, které jasně ukazuje, že když máte trochu šikovnosti a jasné plány a představy, dá se vybudovat cokoliv.

Téměř není vidět

Jelikož kryt začal být budován hlubokou jámou, je celkem jasné, že se nachází v zemi. Díky tomu téměř není vidět, jelikož jeho autor myslel i na estetiku, a tak se snažil zatravnit terén který je nad ním, stejně jako se snažil umístit v okolí své netradiční nemovitosti řadu rostlin, aby vše zamaskoval. Neznalý člověk, který jeho dílo na zahradě uvidí si může myslet, že se jedná o domácí vinný sklípek, jelikož ten svým chodem jasně připomíná. Jídlo ale uvnitř nečekejte.

Komfortní pro celou rodinu

Na první pohled sice může vypadat malý, ale realita je taková, že uvnitř se nachází dostatek prostoru a také vše, co rodina ke krátkodobému trávení času na tomto místě potřebuje. Dokonce je kryt vybavený i plátnem a projektorem. A to proto, aby bylo možné v případě potřeba zahnat nudu, třeba sledováním filmu. A právě díky tomu se s z tohoto místa kromě jiného stává také soukromý kinosál, stejně jako druhý domov před chvíli, kdy se chce kdokoliv z rodiny schovat před okolním světem. Tedy před lidmi, kterých má plné zuby.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]