Zapomeňte na chleba s lučinou: Tyto pizza-sendivče za 15 minut jsou stokrát lepší. Super úsporný recept

jednoduchá pizza sendviče

Vytvořit si vaše oblíbené jídlo v menší verzi a z pohodlí vašeho domova může znít jako něco nereálného. Díky tomuto receptu proměníte toto přání v realitu.

Někdy se lidem stává, že dostanou chuť na své oblíbené jídlo. Obchody jsou však zavřené a jejich oblíbená restaurace také. Jediné, co zbývá, je pokusit se připravit tento pokrm doma. Výsledek však někdy neodpovídá očekávání a tito lidé mají pak zkažený celý večer. Milovníci pizzy znají tato zklamání velice dobře. Pro ně je tu recept, který jim ideálně nahradí oblíbený pokrm. Někteří jej dokonce zařadí nad svou oblíbenou pizzu a místo objednání si příště zkrátka upečou vlastní.

Co budete potřebovat

  • 8 krajíců chleba
  • 2 polévkové lžíce majonézy
  • 1 ks rajčete
  • 100 g klobásy
  • 100 g tvrdého sýra
  • oregano na posypání

Vše si nejdříve nakrájejte

Připravte si ostrý nůž a podložku, na které budete moci krájet. Nejdříve si omyjte rajče a nakrájejte jej na malé kostičky. Poté nakrájejte na drobné kostičky také klobásu. Nakonec přijde na řadu tvrdý sýr, který buď nastrouhejte na struhadle nebo jej nakrájejte na opravdu tenké plátky. Můžete použít i plátkovač, pokud jej máte mezi vybavením vaší kuchyně.

Vytvořte pizzovou směs

Na to, abyste vytvořili pizzovou směs, budete potřebovat mísu. Do této mísy vložte veškerá nakrájená rajčata, klobásu a nastrouhaný nebo nakrájený sýr. Ke všem těmto ingrediencím přidejte majonézu a důkladně vše promíchejte, aby se vám spojily všechny chutě. V tuto chvíli máte hotovou směs, která je nyní zapotřebí nanést na krajíce chleba.

jednoduchá pizza sendviče

Dejte vše upéct

Na nakrájené krajíce chleba tedy rovnoměrně rozetřete vytvořenou směs. Následně si předehřejte troubu na 200 °C. Připravte si plech, dejte na něj pečící papír a připravené mini pizzy na něj rovnoměrně rozložte. Pak už jen vložte plech do trouby a nechte chleby péct 8 minut. Po uplynutí této doby plech vyjměte a chleby dejte na talíř. Na závěr vše posypte oreganem a můžete servírovat. Tento pokrm se může hodit například jako snídaně, abyste do dětí po ránu dostali nějaké jídlo.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]