K posílení imunitního systému pomáhá pití šťávy z řepy, medu a mrkve

Zapomeňte na různé doplňky stravy. Na posílení imunity je mnohem lepší použít sílu přírody. Co konkrétně stoprocentně zabírá?  Přírodní ingredience jsou pro naše tělo tím nejlepším možným. Ve správném složení a také ve správném množství je možné získat zcela unikátní životabudič, který má velmi pozitivní vliv na váš organismus.

Připravte si unikátní nápoj

Jak vám pomůže? V první řadě vám dokáže dodat všechny chybějící minerály a také vitamíny. Tím to ale nekončí, jelikož vás také skvěle nakopne a dodá vám potřebnou energii. Umí také velmi dobře nastartovat váš metabolismus který poběží tak, jak budete potřebovat. Nezapomínejte ale ani na posílení imunity. Zkrátka a jednoduše vypijete univerzální životabudič, který zajistí, že vaše tělo bude za všech okolností fungovat tak, jak by mělo.

Co budete potřebovat?

Zajímá vás, jaké ingredience budete potřebovat a bez kterých se rozhodně neobejdete? Toto je jejich seznam. Doporučujeme používat nejenom ty správné suroviny, ale i jejich předepsané množství.

  • 1 kg červené řepy
  • 1 kg kvalitního včelího medu
  • 3 pomeranče
  • ½ kg mrkve
  • 3 jablka
  • 1 citron

Příprava je velmi jednoduchá

Přípravy se rozhodně obávat nemusíte, protože ta je velmi jednoduchá. Začnete tím, že si jednotlivé suroviny připravíte. Červenou řepu je třeba uvařit – pokud již nekoupíte vařenou. Zbývající zeleninu oloupejte a poté už stačí vše pouze vložit do mixéru a ten zapnout. Mixujte do té doby, dokud nevznikne hladký nápoj. Tedy jakési smoothie, které se dá bez problémů vypít. Pokud by byl nápoj příliš hustý, je možné přidat i trochu vody. Následně uložte do lednice a pojte chlazené.

Jak často užívat?

Je to jednoduché. Dané množství by vám mělo vystačit na samotném počátku na 2, později na 4 dny. Pití by mělo probíhat vždy každé ráno, ideálně potom na lačno. Hned po probuzení si dejte požadované množství daného nápoje, který zajistí, že budete připraveni zvládnout i ten nejnáročnější den.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]