Když byl otec sám doma s dcerou, splnil jí její tajné přání. Matka po zhlédnutí pořízeného záběru plakala radostí dva dny

Fotografie: Depositphotos

Někteří rodiče si rozdělují role a v některých případech se o dítě stará hlavně maminka. V tomto případě ale maminka odešla pryč z domu a tatínek si musel poradit sám se svou dcerou.

Ohledně péče o dítě má mnoho dospělých lidí jiný názor. Někteří rodiče zastávají klasické role, kdy se matka primárně stará o dítě a domácnost. Otec chodí do zaměstnání a domů přináší peníze, díky kterým zajistí celou rodinu. Poté jsou ale rodiče, kteří se v péči o dítě střídají nebo se mu snaží věnovat stejně. Mnoho maminek má ale občas strach, když nechávají své dítě s otcem doma samotné.

Strach maminek o dítě

Je zcela přirozené, že se rodiče budou obávat a stále obávají o své dítě. Mnoho maminek si prošlo těžkým obdobím, kdy i několikrát potratily a poté měly velké štěstí, když se jim podařilo otěhotnět. Jakmile se jim tedy dítě narodí, dávají na něj neustále pozor a občas se z nich stávají velmi úzkostlivé maminky.

Tatínek hlídal svou dceru sám

Strach některých maminek přichází i tehdy, když musí odejít z domu a nechat zde své dítě společně s otcem. Většinou se bojí toho, že jejich manžel / otec nezvládne mít vše pod kontrolou, ale někdy je tento strach velmi zbytečný. Tento tatínek totiž zůstal doma se svou dcerou a velice se bavili, protože tatínek vymyslel netradiční zábavu.

Otec zůstal s dcerou doma

Otec jménem Victor Peoro dostal za úkol pohlídat dceru, zatímco maminka bude doma. Jakmile tento čas nastal, vzal hlídání velmi vážně a vymyslel pro svou dcerku skvělou zábavu. Jelikož ji nemohl vzít do zábavního parku, pokusil se jí podobnou zábavu vytvořit doma a téměř se mu to podařilo.

Fotografie: Pixabay

Skvělá zábava před televizí

Otec si pro svou dceru vymyslel zábavu před televizí, ale nejednalo se o běžné sledování filmů nebo videí. Na televizi totiž pustil video, které bylo pořízené na horské dráze a svou dceru posadil do koše na prádlo. Svou dceru zvedl v koši před obrazovku a pohyboval košem tak, jako kdyby to byl vozík na horské dráze.

Na malé holčičce bylo vidět, že tato zábava se jí opravdu líbí a užívá si jí, dokonce na tatínka nadšeně křičela, aby ji dal ještě výše. Z této zábavy otec pořídil video záznam, který později umístil na internet, aby inspiroval ostatní rodiče, jak se zabavit se svým dítětem. Video se stalo brzy virálním a tuto dvojici si zamilovalo mnoho lidí.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*