Rozhodla se, že vyhledá biologického otce. To, co zjistila, překonalo její nejdivočejší noční můry

Fotografie: Depositphotos

Celý život toužila proniknout hlouběji do svých rodinných kořenů. Avšak když se konečně dozvěděla, kdo je její biologický otec, litovala toho.

Katie Gillchrist z Severní Karolíny od dětství věděla, že její introvertní a uzavření rodiče nejsou její praví rodiče. Na rozdíl od nich byla Katie extrovertní a milovala být středem pozornosti, což bylo v přímém kontrastu s její mámou a tátou. Přesto je velmi milovala. V roce 2017 se ale Katie rozhodla nalézt své kořeny a podstoupila genetický test.

Požádala o pomoc sestřenici

Sestřenice Susan, která pracuje jako profesionální genealožka, ji poskytla pomoc. Brzy objevila informace o Katieině matce, která ji v roce 1957 dala k adopci a která již nebyla živá. Podle webu Zinoti bylo zjištění informací o jejím otci složitější a trvalo několik let. Když Susan konečně našla otce, vyplulo na povrch šokující rodinné tajemství.

Když se Katie dozvěděla jméno svého otce, myslela, že je to celebrita, jméno William Bradford Bishop jí bylo povědomé. Avšak realita byla daleko temnější – byl od roku 1976 hledán FBI pro podezření z vraždy své manželky, tří synů a své matky. Po zabití svých blízkých pravděpodobně těla pohřbil a utekl, přičemž jeho auto bylo nalezeno v národním parku, jak informoval web NBCWashington.

trojčata

Matka porodila krásná trojčata. Brzy pocítila velkou bolest na hrudi. Lékaři dosud nic takového neviděli

Šokující informace, které bylo lepší se nedozvědět

Bishop se možná skrývá v zahraničí a je považován za vysoce nebezpečného a možná ozbrojeného. FBI nabízí odměnu za jakékoliv informace vedoucí k jeho zatčení. Pravda o jejím otci Katiin život zásadně změnila. „Musela jsem se tomu smát,“ vzpomíná Katie na moment, kdy se dozvěděla o zločinech svého otce. Ironií osudu bylo, že si v adoptivní rodině z toho udělali vtip.

William byl nějakou dobu partnerem její matky a měl s ní vztah před spácháním vražd. Katiina biologická matka zemřela brzy, aniž by věděla o zločinech svého manžela. Nejedná se o jediný šokující příběh, kde hlavní roli hraje otec. Nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o otci, na něhož spadlo během opravy auto.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*