Když nevěsta chtěla říct ano, nastávající manžel pozval před oltář další ženu. Muž svým gestem mnohé překvapil

Fotografie: Freepik

Na tuto svatbu jen tak někdo nezapomene! Nevěsta se již chystala vyslovit, když ji ženich přerušil a pozval před oltář další ženu, které potřeboval něco důležitého říct.

Svatba je pro většinu žen obrovským momentem v životě. Pro některé ještě větší. Tato nevěsta o ní snila velmi dlouho a také si ji pořádně užila. Od té doby, co jí Clifton navrhl, věděl, že se ožení s Jannou tak, jak vždy snila. Provedl to před její dcerou, která v tom ovšem hrála velmi zvláštní roli.

Malá Jayda dala novomanželům snubní prsteny, ale brzy nato se stalo něco neobvyklého a naprosto nečekaného. Překvapeni byli nejen svatebčané, ale také uživatelé internetu, kteří viděli dojemné video.

Nevlastní otec složil dívce nádherný slib

Muž nasadil Jaydě prsten a řekl: „Tento prsten má velký význam. Chci, abys ho nosila, dokud nepotkáš někoho, s kým se rozhodneš strávit zbytek svého života. Maminka a já tě vždy budeme milovat a starat se o tebe. Chci z tebe udělat úžasnou ženu, jako je tvá matka.“ Toto nádherné gesto dojalo nejen všechny svatebčany, ale také tisíce lidí na internetu, kteří viděli záznam ze svatby.

Fotografie: Freepik

Jayda a Clifton spolu strávili spoustu času a okamžitě se stali velkými přáteli. Muž potkal matku a dceru během vánice, když potřebovali odvézt.

Otec Jaydy zemřel náhle, dívce bylo tehdy pouhých 6 let. Se smrtí otce se vyrovnávala těžko, ale Clifton do jejich rodiny vnesl nový vítr a spoustu lásky. Jeho gesto během svatby to vše jen potvrdilo.

Fotografie: Freepik

Skutečný muž se srdcem na správném místě

Clifton tímto gestem všem ukázal a dokázal, že je skutečný muž. Na tento úžasný okamžik nikdo z nich zaručeně nikdy nezapomene. Muž, který si vezme ženu s dítětem, je velmi statečný, protože přijímá obrovskou odpovědnost.

Tento muž to dokázal tím, že si vzal nejen nevěstu, ale také její dceru a slíbil jí, že se o nic bude vždy starat a bude ji vždy milovat, stejně jako její biologický otec. Každý muž, který do svého života přivítá dítě, které není jeho, si zaslouží úctu.

Zdroj: UberAlles

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]