Koně si mysleli, že je nikdo nevidí a začali prdět jako orchestr. Farmář je ale ve stájích tiše natočil

Fotografie: Tsaag Valren / Creative Commons / Attribution 2.0

Každé zvíře si je vědomé, když se okolo něj pohybují lidé. Tito koně ve stáji si ale nevšimli, že jejich majitel přišel, když zrovna spali, a vcelku nahlas a s klidem si ulevovali.

Stejně jako lidé, tak i zvířata mají určité základní potřeby, bez kterých by nemohla žít. Většina zvířat je však závislá na svých majitelích a na tom, jak zodpovědně se ke svým domácím zvířatům / mazlíčkům chovají. Pokud se ale zvířatům daří dobře, je to na nich poznat. Tito koně jsou velmi spokojení s tím, jak je o ně postaráno, a dokazují to tím, jak si bezstarostně ulevují při spánku. Svým chováním pobavili velké množství lidí.

Přirozené chování zvířat

Jakmile si domů pořídíte nějakého domácího mazlíčka nebo jiné zvíře, měli byste si předem zjistit, jak se o ně starat. Domácí mazlíčci s sebou často přináší velkou radost a hodně společných zážitků, občas nás ale tato zvířata dokážou pěkně překvapit a předvedou nám chování, které u nich není typické.

Nemusí se vždy jednat o špatné chování, ale i třeba o něco zábavného, o čemž jsme doposud u našeho zvířete netušili. V momentě, kdy se ve vaší péči zvíře cítí dobře a našlo si k vám důvěru, pravděpodobně se vám ukáže v tom pravém světle a dokonale se uvolní. Jeden farmář měl už dlouhodobě koně a vždy se o ně dobře staral. Jednoho dne se mu ale podařilo natočit, jak jeho koně odpočívali a dokázali se skvěle uvolnit.

Zvířata se nebojí si ulevit

Pro většinu lidí by bylo až trapné, kdyby se měli uvolnit ve společnosti jiných lidí. Jsou si totiž vědomi toho, že jisté fyzické aktivity patří pouze do soukromí a lidé by si tak např. neměli ulevovat na veřejnosti. Ať už se jedná o říhání nebo pšoukání, najde se jen několik osob, které se za tento jev nestydí ani na veřejnosti. Většina společnosti si ale tyto aktivity nechává na doma nebo do soukromí.

hlava hnědého koně ve stáji
Fotografie: Pixabay

Zvířata to ale mají mezi sebou jinak a když si koně mysleli, že se při odpočívání nikdo nedívá, postupně uvolňovali plyny ze střev. Někteří naopak spali a chrápali velmi nahlas. I když mezi ně poté vstoupil jejich majitel a natáčel je, bylo vidět, že mu důvěřují a také se před ním nijak nestydí. Farmář toto video nahrál na sociální sítě a lidé se pobavili nad zvuky, které tito koně vydávali.

Zdroj: Djurbibeln

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*