Veřejnost si všimla podivné věci ukryté pod šaty Meghan Markle. Na pohřbu královny Alžběty údajně kula pikle

Fotografie: eNCA / Creative Commons / CC BY-NC

Při pohřbu královny Alžběty si vznikly fotografie, kvůli kterým se spustila vlna různých spekulací o šatech Meghan Markle.

Je tomu již více než týden, co zemřela královna Alžběta II. 19. září proběhl pohřeb, kterého se mimo jiné zúčastnil i princ Harry se svojí manželkou Meghan. Na tom by nebylo nic neobvyklého, ale na internetu se objevily fotky, na kterých to vypadá, že Meghan cosi skrývá pod svými šaty. A samozřejmě se rozjela velká lavina různých spekulací. Co to má znamenat?

Objevili se na zámku

Většinou se řeší to, co zrovna Meghan Markle řekla a nebo udělala. Ale tentokrát jde spíše o to, co měla na sobě, nebo lépe řečeno pod svými šaty. V sobotu se princ Harry a Meghan objevili na zámku Windsor na jedné ze slavnostních akcí k úmrtí královny Alžběty II. Pro mnoho lidí to byla velmi vzácná událost a to zejména, když byli na procházce s Williamem a Kate, se kterými se moc nestýkají.

Ale potom se našli lidé, kteří na snímcích začali přibližovat Meghan a vyšlo najevo, že pod jejími šaty u levého boku se nachází nějaký hranatý předmět. Lidé si pochopitelně začali myslet, že jde o nějaký mikrofon a Meghan tak celou tuto událost nahrává. Tato spekulace byla zesměšňována a dokonce blízký zdroj Meghan tvrzení vyvrátil. Podle něj je nesmysl, aby na sobě měla nějaký mikrofon.

Harry bude nejspíš vydávat knihu

Odbornice na řeč těla Lillian Glass řekla, že Meghan vypadala jako smutné štěně a neustále se snažila zachytit pohled Kate. Proslýchá se, že se očekává vydání Harryho knihy, kde bude vše objasněno z jeho strany. Mnoho lidí má na tento pár špatný názor, protože podle nich udělali víc těch špatných věcí, než těch dobrých. Harry a Meghan se ale neustále obhajují. Kdo ví, jestli Meghan skutečně neměla na šatech mikrofon.

Zdroj: IJR