Situace je horší, než se čekalo. Veřejnost zaskočila čerstvá novinka o zdravotním stavu princezny Kate

Fotografie: BBC News اردو - YouTube / Creative Commons / Attribution 3.0

Oficiálních zpráv o zdravotním stavu princezny je pomálu. Z těch neoficiálních vyplývá, že se naplňuje ten horší scénář. Veřejnost si na Kate bude muset počkat ještě dlouhé měsíce.

Mnozí už se nemohu dočkat, až budou moci opět vidět nejoblíbenější členku královské rodiny. Podle posledních zpráv se však zdá, že to hned tak nebude. Není to tak dlouho, co královský palác ujišťoval veřejnost, že se princezna vrátí po Velikonocích. Tento termín se však nenaplnil a je to ještě horší, než se čekalo. Jak uvádí TN, princeznin diář až do konce roku zeje prázdnotou.

Naposledy se Kate objevila v březnovém videu

Úplně původní informace z královského paláce hovořily o tom, že princezna se objeví na veřejnosti po Velikonocích. To se však měla zotavovat pouze z lednové operace břicha. Následné testy u ní však odhalily rakovinu. Tuto nešťastnou zprávu sdělila veřejnosti samotná Kate v krátkém videu, které v březnu natočila. Od té doby se princezna veřejnosti neukázala.

Ani poslední zprávy nenaznačují, že by se mělo v brzké budoucnosti cokoliv měnit. „Bylo mi řečeno, že diář Kate je pro tento rok prázdný. Nic se neplánuje. Po zbytek roku se nemusí objevit na veřejnosti. Klíčovou věcí pro ni nyní je vyhnout se jakémukoli stresu nebo úzkosti,“ řekl deníku DailyBeast rodinný přítel.

Takto naštvaného krále Karla III. veřejnost ještě nezažila. Na vině je toto rozhodnutí Harryho a Meghan

Mnozí stále doufají, že ji uvidí už v létě

Jak už jsme na SvětěKreativity informovali, princezna Kate trpí kvůli léčbě „brutálními“ vedlejšími účinky. Ty se projevují především velkou únavou a častými nevolnostmi. Rovněž se má za to, že v důsledku léčby přišla Kate o vlasy. Preventivní chemoterapie se zpravidla předepisuje na 3–6 měsíců. Minimálně dva už má tedy princezna za sebou.

Fotografie: Depositphotos

Mnozí tak stále doufají, že by ji mohli spatřit už v létě, kdy by se měla s rodinou přesouvat na tradiční prázdninový pobyt na hradě Balmoral. Královský palác však princeznino soukromí bedlivě střeží a informace o stavu princezny prakticky nevydává. To, že se princezna možná cítí lépe, naznačuje poslední zpráva o tom, že si Kate důkladně prostudovala více než 60stránkovou shrnující zprávu nadace, kterou v loňském roce založila.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*