Kreslení pravou mozkovou hemisférou udělá umělce z každého!

Umění kreslit cokoli vás napadne takovým stylem, který každému vyrazí dech. Co si budeme nalhávat, po něčem podobném minimálně jedenkrát za život zatoužil snad úplně každý. Bohužel ne všem bylo shůry dáno, aby již od útlého věku disponovali šikovností proslulých malířů a byť jediným tahem tužkou či štětcem tvořili úžasná díla hodná výstavy v nejznámějších galeriích.

Je-li to i váš případ, jsou následující řádky určené právě vám! Jestliže jste při rozdávání talentu zaspali a nezbyla na vás ani špetička vrozené kreativity, věřte, že nemusíte své umělecké sny zahazovat jako flintu do žita. Naštěstí existuje způsob, díky kterému i vy můžete tvořit dech beroucí díla hodná potlesku – a kouzlo se skrývá v kreslení pravou mozkovou hemisférou!

I kreslení se můžete naučit!

Ačkoli se vám to možná na první pohled zdá jako naprostá hloupost, i kreslení je dovednost, které se dá naučit. I když k vám příroda co se talentu týče nebyla příliš štědrá, i vy můžete jednoho dne nakreslit nádherné věci, o kterých se vám momentálně může maximálně tak zdát.

Kreslení pravou mozkovou hemisférou metodou Betty Edwards

Jak je známo, lidský mozek je tvoře levou a pravou mozkovou hemisférou. Kdyby byly obě hemisféry schopné fungovat v dokonalé rovnováze, byl by to pro člověka ideální stav, ať už by šlo o kreslení či cokoli jiného. Bohužel tomu tak není, neboť zatímco levá hemisféra ovládá logiku, ta pravá naopak ovládá emoce, kreativitu a fantazii. Kreslení pravou mozkovou hemisférou podle uznávané profesorky kreslení Betty Edwards představuje nejefektivnější vyučovací metodu, která vás v kreslení posune dále a co víc, ukáže vám jasné posuny vpřed!

Přihlaste se na kurz a staňte se umělcem!

Jestliže se chcete naučit kreslit a metoda seberealizace u vás moc nefunguje, pak se přihlaste do jednoho z kurzů, kterých každoročně probíhá celá řada. Všechny kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou se specializují na porozumění rozdílů mezi oběma hemisférami a především na naučení účastníků kurzů správě vidět okolní svět.

Obrázek: pixabay

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]