Jeden z nejlepších nápojů na vyčištění tepen, odbourání nadbytku cholesterolu v krvi a zlepšení spánku

Nahromaděný cholesterol v krvi může mít velmi nebezpečný vliv na vaše zdraví. Konzumace tohoto nápoje vám pomůže vyčistit tepny a posílit zdraví.

Nesprávná výživa, nepravidelný spánek a nedostatek fyzické aktivity mohou vést k nahromadění cholesterolu v tepnách, což může mít vážné důsledky na vaše zdraví. Jeho přebytek lze ovšem odbourat jednoduchými změnami v jídelníčku, tedy snížením konzumace zpracovaných potravin, nezdravých tuků a především také získáním správných živin, které čistí tepny a posilují zdraví těla. Abyste se potenciálnímu nebezpečí vyhnuli i vy, níže jsme si pro vás připravili osvědčený léčivý nápoj, který účinně reguluje hladinu cholesterolu v krvi.

Zbavte se cholesterolu snadno a rychle

Každodenní konzumace tohoto léčivého nápoje nejenže čistí tepny a odbourává cholesterol z těla, ale také snižuje krevní tlak, posiluje imunitu, podporuje hubnutí a zlepšuje spánek. Všechny tyto benefity přináší samozřejmě díky pečlivě vybraným ingrediencím, mezi které patří:

  • Grapefruit: Toto citrusové ovoce přináší kromě vitamínu C také řadu antioxidantů, včetně narigeninu a flavonoidů. Díky tomu pomáhá regulovat hladinu cukru a cholesterolu v krvi, stimulovat činnost ledvin, zrychluje metabolismus a posiluje obranyschopnost imunitního systému.
  • Řapíkatý celer: Celer působí jako diuretikum, pomáhá odstraňovat toxiny z krve, snižuje krevní tlak, záněty a zlepšuje funkci trávicího systému. Mnozí odborníci mu také připisují schopnost zlepšit kvalitu spánku.
  • Zázvor: Kořen zázvoru patří mezi nejsilnější přírodní antioxidanty, které podporují téměř všechny funkce těla. Zvláště účinně však podporují krevní oběh a odbourávání toxinů z těla.
  • Citron: Citron díky svým antibakteriálním a protizánětlivým vlastnostem zůstává ve světě medicíny dodnes středem pozornosti. Dodává tělu vitamín C, antioxidanty a pomáhá mu udržvat správnou kyselost.

Samozřejmě je třeba zdůraznit, že účinek každé z výše uvedených potravin může být několikrát větší, pokud je budete konzumovat ve správné kombinaci.

Příprava léčivého nápoje

Pro přípravu tohoto jedinečného nápoje budete potřebovat všechny výše uvedené ingredience v následujícím množství:

  • ¼ citronu
  • menší kořen zázvoru
  • 2 ks řapíkatý celer
  • 1 grapefruit
Fotografie: Pixabay

Jakmile budete mít potraviny omyté a připravené, jednoduše je všechny vložte do mixéru a dobře je rozmixujte. Poté už nápoj stačí akorát přecedit a šťávu vesele pít každý den – nejlépe na lačno. Pokud máte nějaké zdravotní problémy, raději se před jeho konzumací poraďte se svým doktorem. Dobrou chuť a pevné zdraví!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]