Jak nakrmit celou rodinu z levných produktů: Tohle super jídlo může být vydatný oběd i večeře! Ale málokdo tento recept zná

Někdy není třeba utrácet za jídlo velké peníze, a to především v dnešní době, kdy všechno zdražuje obrovskou rychlostí.

Jelikož v dnešní době se zvyšují ceny vlastně u všeho, je třeba znát pár receptů, u kterých není třeba chodit do obchodu a utrácet. A pokud žádný takový zrovna nemáte po ruce, tak rozhodně vyzkoušejte tento. Na jeho přípravu nebudete potřebovat moc ingrediencí a hotový bude také do pár minut. Tak co, vyzkoušíte ho?

Co budete potřebovat

Na přípravu tohoto jídla je toho sice potřeba trošku víc, ale všechny tyto ingredience jsou cenově dostupné. A to je právě to nejdůležitější, protože někdy není třeba kupovat drahé potraviny. Dobré jídlo se dá vytvořit i levně. Potřebovat tedy budete:

  • brambory, 1 kg;
  • vejce, 1 ks;
  • mouka, 2-3 lžíce;
  • sůl, pepř, koření, aromatické bylinky;
  • mleté ​​maso, 350 g;
  • žampiony, 300 g;
  • cibule a mrkev 1 ks;
  • sůl, pepř, bylinky, česnek.

Je to opravdu jednoduché

Nejprve si brambory uvařte ve slupce, nechte vychladnout a poté oloupejte. Z brambor poté udělejte pyré a nechte ho úplně vychladit. Cibuli si nakrájejte na kostičky, dejte ji na pánev a přidejte k ní ještě nastrouhanou mrkev a další zeleninu. Poduste úplně do měkka. Nakonec ještě dejte osmažit žampiony a přidejte je k zelenině.

Přidejte ještě mleté maso, promíchejte tuto hmotu, přidejte sůl, pepř a koření podle vaší chuti. Můžete i kopr a česnek, pokud chcete. Bramborovou směs smíchejte s moukou a bylinkami. Poté si hmotu rozdělte na kusy a do každého kusu přidejte směs s mletým masem. Vytvořte z toho bochánky. Obalte je v mouce a smažte na pánvi do zlatova. A máte hotovo. Přejeme vám dobrou chuť!

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*