Malování stěny – efekt dřeva

Dřevo odjakživa patřilo mezi oblíbený materiál, při vybavování interiéru. Ovšem čím je dnes interiér modernější, tím méně dřeva se v něm nachází. Jenže kdo by se cítil dobře v čistě moderním až sterilním bytě?

Většina z nás si svůj domov bez dřeva neumí představit. Ten, kdo si nepořizuje dřevo, se uchyluje alespoň k jeho imitaci a není se čemu divit. Dřevo dodá každému interiéru teplo, pocit zabydlenosti a útulnost. Obklopeni dřevem se skutečně cítíme mnohem lépe. Pravdou je, že dřevo nepatří k levným záležitostem. Nicméně nemusíte mít zrovna majlant, abyste si mohli dopřát například imitaci dřevěného obložení.

Kreativní malování stěny

Co vše k tomu potřebujete? Paletu, štětce, barvy a dobrou náladu. Patříte-li k těm, kteří rádi experimentují, určitě stojí za to vyzkoušet tuto techniku. Když se to nepovede podle představ, vždy můžete vymalovat jinou barvou. Nechte se inspirovat mladíkem, který na videu ukáže, jak docílit dřevěného efektu pouze za pomocí barev a zručnosti. Dřevo v sobě skrývá sílu a má úžasnou schopnost vykouzlit z neosobního bytu útulné místo k žití. Nechte se i vy strhnout jeho kouzlem.

Obrázek: youtube.com