Na zeď nalepili cik cak malířskou pásku a začali přes ní válečkem malovat. Konečnému výsledku tleská kdejaká návštěva

Fotografie: Neitram / Creative Commons / Attribution 2.0

Pokud jste se někdy účastnili rekonstrukce, malování pokojů nebo jiných přestaveb, jistě víte, že některé nápady jsou opravdu kreativní. Tyto dvě ženy se o svůj nápad podělily.

Na stěnu si můžete dát téměř cokoliv, co vás zrovna napadne. Není ale jisté, že to bude vypadat dobře. Z některých nápadů však vznikne skvělý výsledek, a proto je dobré si někdy vyzkoušet i to, co jste doposud nevyzkoušeli. Tyto dvě ženy se rozhodly vylepšit zeď v pokoji a výsledek byl skvělý.

Čas od času je potřeba vymalovat

V každé domácnosti se vymaluje hlavně po stavbě domu a poté až za pár let. Někteří lidé později zapomínají na to, že místnosti je nutné čas od času vymalovat znovu a nemusí se nutně používat opět bílá barva. Jakmile se zbavíte starého nátěru, můžete si do pokoje dát jinou barvu, než jste měli doposud, nebo si vyzkoušet úplně něco jiného.

Při rekonstrukci se nemusíte držet klasiky

Jestliže už vás nudí současný moderní styl a rádi byste svou domácnost trochu více zpestřili, držte se trochu dále od klasiky a nebojte se odvázat. Tyto dvě ženy začaly na zdi lepit lepicí pásku, a vytvářely tím jakési tvary. Pokud se nebojíte zkusit něco jiného, vezměte si k ruce tyto věci: širší lepicí pásku (musí držet na stěně) a 3 různé barvy na malování zdí. Je pouze na vás, jaké barvy zvolíte, ale nejlépe uděláte, když vyberte svoje nejoblíbenější.

Připravte si zdi pro práci

Ještě před tím, než začnete lepit pásku na zdi, očistěte si je od všech nečistot. Vyluxujte všechny pavučiny a nábytek před zdí odstěhujte na malou chvíli na jiné místo. Poté dejte pod stěnu fólii, abyste nezašpinili podlahu, a vymalujte zeď na 1 základní barvu. Následně počkejte 1 den, než tato barva pořádně zaschne.

Fotografie: Pixabay

Druhý den si můžete vzít k ruce lepicí pásku a můžete ji začít lepit na stěny. Vytvářejte jakékoliv tvary, které vás napadnou, ale dobře vypadají především ty geometrické. Jakmile budete mít hotovo a už nebudete chtít vytvářet další tvary, vezměte si 3 různé barvy a vymalujte s nimi všechny obrazce. Pozor si dávejte na to, abyste z jednoho obrazce nepřetahovali do druhého. Po zaschnutí opatrně sundejte lepicí pásky a výsledek uvidíte ihned.

Zdroj: Fidelity House

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*