Ze zevnějšku to vypadá jako obyčejná zahradní kůlna, vnitřek je však moderně vybaven

Fotografie: Pexels

Uživatel na YouTube sdílel video ze své poněkud atypické zahrady, která navenek vypadá docela obyčejně. Na ní se rozhodl postavit jeden z nejpůsobivějších přístřešku, jaké kdy uvidíte.

Colin Furze je šílený inženýr, který je navíc opravdu kreativní a inteligentní. Vždy najde ekonomická a inovativní řešení DIY, aby si něco postavil sám. Ve videu na youtube, Furze ukázal způsob, jak si postavit úžasnou kůlnu za méně, než si ji můžete koupit. K přístřešku podle něj chyběl technický výkres, takže pokud se rozhodnete stavět podle něj, tak můžete postupovat dle libosti. Stačí jen mít šikovné ruce.

Moderní vybavení pro obyčejnou kůlnu

Po postavění bunkru zvednul starý koberec a odhalil skryté schodiště vedoucí dolů do té nejneuvěřitelnější místnosti. Tajný bunkr byl rekonstruován mimo jiné společně s kompletní kuchyní, spižírnou s jídlem, rekreační bicí soupravou a televizí. Jednalo se o celkem moderní vybavení vzhledem k tomu, že jde jen o pouhopouhý bunkr. Furze však tvrdí, že být zavřený v temné komoře pod zemí mu připadá rozhodně atraktivní.

Stavitel se stal pro mnohé inspirací

Zdá se, že tento bizarní projekt zaujal širokou komunitu lidí, protože video mělo během pár dnů přes 5 milionů zhlédnutí. Jeho sledovanost však roste až doteď a Furze se nadále zabývá touto činností, kterou neustále baví a inspiruje diváky po celém světě. Ke svým videím také často zanechává podrobné návody, jak určitou věc či budovy postavit.

Je možné, že se před někým nebo před něčím schovává?

Colinovi Furzemu také nemůžete popřít, že je dobře připravený, když dojde k nějaké katastrofě. Mnozí se také ptají, jestli tam dole nestráví čas jen pro případ, kdyby Zemi napadli mimozemšťané nebo zombie. Samozřejmě může přijít i živelná pohroma, ale Fure bude mít nad ostatními rozhodně výhodu, když půjde opravdu do tuhýho.

Zdroj: Colinfurze

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]