Po příchodu stařenky na pódium zalila celé publikum vlna lítosti. Dáma však zavřela ústa všem pochybovačům

Fotografie: Depositphotos

Před pár lety slavila osmdesátiny a stála před zraky tisíce diváků v irské talentové soutěži ve zpěvu. Tato žena však ukázala svůj talent natolik, že sklidila od porotkyně zlatý „buzzer”. 

V Dublinu se odehrál dojemný okamžik, když 70letá vdova Evelyn Williams z Tallaghtu zpívala srdceryvně píseň od Stephena Sondheima „Send in the Clowns”. Vystoupila s ní v talentové show „Ireland’s Got Talent”. Tato hudebně nadaná babička nejenže sklidila obrovský potlesk od publika, ale také získala od poroty zlatý „buzzer”. To poslalo soutěžící přímo do semi-finále, čímž přeskočila několik náročných kol.

Její výkon byl mimořádný jak pro diváky, tak i porotu

I přes to, že Evelyn mnohokrát v minulosti zpívala před velkým publikem, nikdy v přítomnosti televizních obrazovek. A už vůbec pro ni nepřicházela v úvahu účast ve státní talentové show. Jejím hlavním cílem však nebylo jen vyhrát soutěž, ale také ukázat světu, že v ní nepulzuje jen staromódní krev, ale hlavně vášeň a šarm k zálibě. Na to poukázal i mimořádný výkon starší zpěvačky, o které jsme kdysi psali na našem webu.

Vystoupení z irské talentové soutěže se stalo virální

Evelyn, která je 7 let vdovou a matkou 6 dětí, přiznala, že zpěv miluje celý život. Po svém vystoupení prozradila: „Miluji zpěv. Po rodině je mou největší vášní, které se věnuji takřka celý život,” podotkla pro média. Její výkon zároveň nejenže potěšil diváky, ale také ženu zviditelnil na YouTube, přičemž její video z talentové soutěže má nyní téměř 8 milionů zhlédnutí. Co se týče podobných příběhů z irské talentové soutěže, tak ty také popisuje web The Irish Times.

Když diváci zahlédli 3letou tanečnici, vydali se k východu. Dívka je svým talentem usadila zpět na židle

Stala se inspirací pro starší generaci

Po emotivní chvíli v soutěži se žena obrátila na diváky a porotu, že by její zesnulý manžel byl nadšený z jejího vystoupení, s čímž všichni s klidným srdcem souhlasili. S odhodláním a hudebním nadáním se Evelyn Williamsová stala inspirací pro starší generaci. Ona si totiž nemyslí, že senioři mají nějaká omezení. Stačí mít jen pro co žít a věnovat se tomu na 100 % dnes a denně.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]