Žena šla do nemocnice, protože si myslela, že má ledvinové kameny. Místo toho ale porodila trojčata

Fotografie: iStock

Žena cítila obrovskou bolest břicha a zad, a tak se rozhodla, že navštíví lékaře. O několik hodin později ale porodila trojčata.

Matka dvou dětí cítila nesnesitelně silné bolesti a měla podezření na ledvinové kameny. V nemocnici na ni ale čekala velmi šokující zpráva. Žena totiž byla těhotná a čekala trojčata. A dříve, než tuto informaci stačila zpracovat, začala rodit. Během pár hodin tak dala život třem dětem, o kterých do poslední chvilky neměla ani tušení.

Myslela si, že má ledvinové kameny

Austin a Dannette Giltzovi žili ve Sturgis v Jižní Dakotě a byli to pyšní rodiče dvou dětí. Tato čtyřčlenná rodina byla velmi šťastná, ale netušila, že se jejich životy přes noc úplně změní. V roce 2019 Dannette jednoho dne pocítila velmi silnou bolest a myslela si, že má ledvinové kameny. Jednou už je totiž měla a tato bolest byla velmi podobná. Proto na nic nečekala a raději ihned jela do nemocnice.

Fotografie: Pexels

Bolesti byly opravdu nesnesitelné, Danette však rozhodně nečekala, co se v nemocnici dozví. Řekli jí tam totiž, že je těhotná a prý je tam těch dětí víc. Bolest, kvůli níž přijela, byla z kontrakcí a znamenalo to, že miminka už jsou připravena přijít na tento svět. Danette i její manžel byli touto novinkou velmi šokovaní. Když se Austin trochu uklidnil, začal přemýšlet nad jmény.

Narodil se chlapec a dvě dívky

O to větší překvapení bylo, když lékař řekl, že to nebudou dvě děti, ale dokonce tři. V tu chvíli si Austin myslel, že je to nějaký špatný vtip. Rodina i všichni ostatní byli šokováni skutečností, že Dannette bez jakéhokoli náznaku čekala trojčata. Rodičům se narodil jeden syn a dvě dcerky a Danette to nechápala, protože nezažila ani žádné ranní nevolnosti a jiné příznaky těhotenství.

Manželé spolu byli 12 let, ale rozhodně nebyli připraveni na to, že jednou budou vychovávat pět dětí. Jejich nejstarší syn s tím však tak trošku počítal. Velmi si přál sourozence, a tak když jednou padala hvězda, vyslovil své největší přání. A to se mu tedy opravdu splnilo. Svoje tři malé sourozence miluje celým svým srdcem a rodičům i se sestrou pomáhají, jak jen mohou.

Zdroj: Twice