Mladá dívka přijela do města hledat práci, bohužel však narazila na špatné lidi. Její život se rázem změnil v noční můru

Fotografie: Depositphotos

Noční můra každého rodiče se stala skutečností. Šestnáctiletou dívku surově zbili a donutili k prostituci. Její příběh je varováním pro ostatní dívky.

Příběh mladé dívky má sice šťastný konec, avšak peklo, kterým si prošla, ji poznamenalo na vždy. Celá situace ovšem začala zcela nevině – potenciální hrozbu v ní neviděli ani dívčini rodiče. O to větší šok dívka zažila, když přijela na smluvenou pracovní schůzku. Místo pracovní smlouvy na ni čekalo jen utrpení. Dívčini věznitelé si s ničím hlavu nelámali a s dívkou zacházeli jako s otrokem. Před krutým osudem ji zachránil obyčejný kus papíru.

Vysněná práce se změnila v horor

Teprve šestnáctiletá dívka (kvůli zachování soukromí policie nezveřejnila její identitu) přijela do Kyjeva na základě inzerátu, který si přečetla na sociálních sítích. V inzerátu byla nabídka přivýdělku formou nárazového hlídání malého dítěte. Protože dívka s dětmi dokázala pracovat, rozhodla se, že na tuto nabídku zareaguje. O všem informovala své rodiče, kteří jí dali souhlas, aby si při studiích přilepšovala právě touto prací.

Po příjezdu do města ji nicméně čekal šok. Na nádraží pro ni přišly dvě ženy, které ji odvedly do bytu, kde měla dítě hlídat. Ovšem v bytě se žádné dítě nenacházelo, vlastně byl docela prázdný. Než se dívka stačila vzpamatovat, ženy z bytu odešly a zamkly ji tam. Po nějaké době jí navštívil muž ve středních letech. Ten ji zbil, fackoval a tahal za vlasy. Pod pohrůžkou dalšího násilí ji nutil konzumovat alkohol a následně ji donutil i k prostituci. Rodičům poté musela dívka zavolat, že je vše v pořádku.

Fotografie: Freepik

Zachránil ji pouhý kus papíru

Kvůli strachu se dívka první týden nezmohla na jakýkoliv projev vzdoru. Byla totiž opakovaně bita a zneužívána. Ovšem po nějaké době, když byla v bytě na chvíli sama, sebrala dostatek odvahy na to, aby napsala na kus papíru vzkaz. Zoufale v něm prosila o pomoc a doufala, že vzkaz někdo najde. A měla neuvěřitelné štěstí.

Papírek zvedla teprve třináctiletá holčička, která byla zrovna na procházce se svým otcem. Ten by byl býval vzkaz ignoroval, ale poté, co mu jej dcera přečetla, zavolal policii.

Fotografie: Pxhere

Policie na místo dorazila takřka okamžitě a strážníci vyběhli do osmého patra, kde byla šestnáctiletá dívka vězněna. Nejprve se přes dveře ujistili, že jsou na správném místě a že je dívka skutečně v nouzi, poté dveře vyrazili. Dívku odvezli z místa činu a předali ji do rukou zdravotníkům. Později zatkli tři osoby podezřelé z jejího věznění a nucení k prostituci a zahájili s nimi úkony trestního řízení. Mladá dívka se následně vrátila domů k rodičům.

Zdroj: Ukrajinská kriminální policie

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]