Mladou ženu, která vychovává 4 děti, označují za špatnou matku. Svým chováním prý dává špatný příklad

Fotografie: Depositphotos

Občas to mají mladé maminky těžké. Mladá dívka Klára sama vychovává 4 malé děti a někteří lidé ji navíc označují za špatnou matku. Od různých lidí na internetu dostává mnoho dárků.

Některé dívky nemají v životě mnoho štěstí. Otěhotní brzy a jejich přítel je opustí již v těhotenství nebo brzy po porodu. Na výchovu a starost o děti zůstanou samy. V mnoha případech tyto dívky ani nemají někoho, kdo by jim pomohl. Mladá dívka se jmenuje Klára Benešová a je to svobodná matka čtyř dětí mladších tří let, včetně trojčat. Ta se proslavila na TikToku. Na této sociální síti má 49 500 sledujících a někteří sledující ji posílali dárky.

Mladá maminka má celkem 4 děti

V roce 2018 se Klára a její bývalý manžel Rosse Gallears stali rodiči malého chlapce Astona-Johna. V červnu v roce 2020 Klára zjistila, že je znovu těhotná. O pár týdnů později podstoupila lékařskou prohlídku a zjistilo se, že čeká trojčata. „Byla jsem velmi vyděšená a šokovaná. Nemyslím si, že se můžete připravit na ultrazvuk a zjistit, že jsou to trojčata. Ve skutečnosti jsem byla v pátém týdnu těhotenství, když jsem byla na ultrazvuku.

Fotografie: Pixabay

Moje maminka potratila, když čekala dvojčata a já jsem byla jedno z nich. Moje dvojče zemřelo ve 14. týdnu. Proto pro mě bylo velmi důležité, abych byla opatrná. Mé těhotenství bylo perfektní a neměla jsem žádné problémy, bylo to stejné, jako když jsem čekala pouze jedno dítě. Akorát jsem měla hodně těžké a velké těhotenské bříško,“ prozradila Klára.

Trojčata musela jít ven císařským řezem

Těhotenství pro ni nebyl problém, ale když byla ve 4. měsíci těhotenství, rozešla se se svým manželem. Ten i nadále zůstal důležitou postavou v jejich životě. Klára 21. ledna v roce 2020 porodila trojčata císařským řezem. Bylo to ve 34. týdnu a lékaři zjistili, že jedna z pupečních šňůr ovlivňuje průtok krve. Po jejím boku stál Rosse a holčičky pojmenovali Sienna-Mae, Wynter-Faye a Stormi-Rae. Lékaři se obávali, že pokud by pokračovala v těhotenství, krevní oběh by se mohl zastavit a přišla by o jedno z dětí.

Fotografie: Pixabay

Siennina hlavička byla také velmi nízko, což způsobovalo silný tlak a bolest na mou pánev. Bylo mi řečeno, že porod nemohl začít přirozeně. Jejich otec byl přítomen císařskému řezu. S dětmi se vídá každý den a často zůstává doma. Protože jsou děti tak malé, je těžké se o ně každý den starat sama. Rosse mi pomáhá, když může,“ uvedla Klára. Po porodu byla Klára převezena na JIP, kde o ni bylo řádně postaráno. Za týden se vrátila rodina domů z nemocnice a setkala se znovu se synem.

Návrat domů byl zvláštní

Klára uvedla, že to pro ni bylo divné a nepřipadalo jí to skutečné. Bylo to jako sen. Myslí si, že její holky jsou zázrak. Její život je opravdu hektický. Týdně spotřebuje balení 74 plenek a šest plechovek umělé výživy. Přes týden nechává prádlo hromadit a o víkendu pere čtyřikrát denně. Má veliké štěstí, protože děti hodně spí a tím pádem se vyspí i ona. „Obvykle vstávám se čtyřmi dětmi mezi sedmou a devátou hodinou ranní. Synovi dávám tyčinku a džus, zatímco krmím holky. On pak zůstává ve svém pokoji a já se starám o holky,“ svěřila se Klára.

Fotografie: Pixabay

Když jsou všichni najedení, přebalení a vydýchaní, postarám se o syna a obléknu mu nové pyžamo. Pak mu dám snídani, posadím holky do židlí, trochu uklidím, pak udělám oběd. Dám holkám další láhev, ještě trochu uklidím, podívám se s AJ na filmy a zkusím si s ním přečíst knížku,“ svěřila se Klára s denním režimem. Následuje úklid večeře a koupel. Až poté si odpočinou a dívají se na TV. Se synem si znovu přečte knížku a pohraje si s ním. Znovu se nakrmí trojčata a ve 21 hodin je čas na spaní pro jejího syna. Trojčata jdou spát ve 22 hodin a Klára až o půlnoci.

TikTok si založila již v minulosti

Účet na sociální síti TikTok si Klára založila již dávno, když čekala prvního syna. Původně to bylo hlavně proto, aby sledovala videa ostatních lidí. Ve 20. týdnu těhotenství s trojčaty zveřejnila video, na kterém tančila a ukazovala bříško. Takto chtěla oznámit své těhotenství. Video se začalo rychle šířit po internetu. Začala natáčet video o úklidu a každodenním životě. Získala spoustu sledujících, ale její účet byl zablokován a byla nucena si vytvořit nový. Mnoho lidí nahlašovalo její fotografie nebo videa.

Fotografie: Pixabay

Od lidí dostává mnoho dárků

Když byla těhotná, vytvořila si seznam přání na Amazonu, a to jen pro rodinu a přátele, které nemohla kvůli covidu vidět. „Přidala jsem odkaz na svůj TikTok a Instagram, protože mě o to někdo požádal. Lidé psali, že mi z tohoto seznamu koupili různé věci,“ uvedla Klára v rozhovoru pro The Sun. Vůbec to nečekala a odpovídala lidem na zprávy, že to nemuseli dělat. I přesto dostávala stále další dárky.

Fotografie: Pixabay

Koupili mi 295 dárků, tolik dárků. Většinou jsou to věci pro děti, jako hračky, knížky nebo dětské ubrousky, a pak spousta oblečení. Lidé se na mě ale zlobili, protože jsem tam nikdy nedala nic pro sebe, tak jsem tam přidala čisticí prostředky a make-up. Dala jsem tam také oblíbené jídlo mého nejstaršího syna a čokoládu. Pak unikla moje adresa, a tak jsem požádal své stoupence, aby mi koupili bezpečnostní zařízení na ochranu, například kameru, která stála téměř 6 000 Kč,“ prozradila Klára.

Chodí jí i nenávistné zprávy

Mezi hezkými zprávami se nachází i nenávistné. Lidé jí píšou, že není dobrá matka. Osočují jí z toho, že dcery málo krmí a že ji nenávidí, protože se rozešla s otcem svého dítěte. „Nejhorší je, že se o dětech říkají ošklivé věci. Řekli mi, že jsem měla jít na potrat, a slyšela jsem i další ošklivé poznámky,“ uvedla Klára. Dokonce jí přišla zpráva, že její děti by měly být zabity. Nad tím se Klára povznesla a bylo jí jasné, že takový vzkaz je z falešného účtu.

Někdy se tomu jen směju, ale když jsou opravdu zlí, tak jim to vrátím. Obvykle mě v komentářích podporují lidé, kteří mě každý den sledují a vědí, že jsem dobrá máma. Myslím, že by lidé měli opustit můj profil a pokračovat na další, když se jim nelíbí, co vidí. Můj život je úžasný, nechtěla bych to jinak,“ řekla Klára.

Zdroj: The Sun, UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]