„Rozhodnutí, které jsem udělala, mi změnilo život,“ říká žena, která byla dána k adopci a rozhodla se najít své biologické rodiče

Fotografie: Depositphotos

Mladá žena se rozhodla najít své biologické rodiče. Po několika neúspěších však objevila na sociálních sítích ženu, která by mohla být její matkou. Pokusila se tedy zjistit, zda je ta pravá.

Samantha Thomas byla krátce po svém narození adoptována. Když dosáhla 18 let věku, rozhodla se své biologické rodiče najít. Ovšem její šance na úspěch byly minimální. Přestože jí její adoptivní rodiče nebránili, neměli příliš mnoho informací, které by jí v hledání pomohly. Jediné, na co si vzpomínali, byly dva malé detaily. Její praví rodiče pocházeli z Chicaga a otec se jmenoval Eddy.

Samantha své pátrání na chvíli vzdala

Dívka si uvědomila, že najít své biologické rodiče je téměř bez šance. Pro nedostatek informací tedy odložila tuto myšlenku na dobu neurčitou. Život šel dál a zanedlouho se Samantha vdala a měla děti. Ovšem poté, co se sama stala matkou, o to více cítila, jak je pro ni důležité najít své biologické rodiče. Pustila se tedy do pátrání znovu.

Tentokrát se však chystala využít informace, o nichž dříve nevěděla. Rodiče jí při adopci předali tři věci – byl to dopis, deka a obrázek. Obrátila se na právníka, u kterého zůstaly, ale dopis a fotografie byly nedávno zničeny. Jenže tentokrát se Samantha nevzdala. Zkusila pomoc u soudu, aby získala svůj původní rodný list.

Zjistila jméno své matky

Z rodného listu získala jméno své matky. Jmenovala se Valerie Lopez a pocházela z Chicaga. Našla několik žen s tímto jménem, ale jedna z nich vyčnívala. Podle Facebooku totiž žila ve vztahu s mužem jménem Eddy. Mohl by to být stejný Eddy jako její otec? Možná její rodiče byli stále spolu. Samantha se poradila se svým manželem – ani jeden z nich nepochyboval, že Samantha narazila na dobrou stopu. Byl jen jeden způsob, jak to zjistit.

Samantha ženu kontaktovala. Poslala Valerii zprávu, kde jí povyprávěla celý svůj příběh. Čekala několik dní, než se Valerie ozvala zpět. Nakonec však od ní obdržela zprávu, v níž jí potvrdila, že ona musí být její pravou matkou. Krátce poté spolu obě ženy telefonovaly, aby se zanedlouho setkaly tváří v tvář.

Konečně se potkala se svou rodinou

Konečně přišel den, kdy se Samantha setkala se svou rodinou. Po téměř 27 letech. Schůzka proběhla 2. září 2017 a od té doby se mezi všemi členy rodiny vytvořilo silné pouto. Je to krásný příběh o tom, že všichni můžeme dělat chyby, ale nikdy není příliš pozdě na to, abychom věci změnili a napravili.

Zdroj: Metro

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]