Zjistila, že ryba, kterou koupila, je po dvou dnech v mrazáku stále naživu

Fotografie: Depositphotos

Ženu čekalo velké překvapení, když po 48 hodinách vyndala svou rybu z mrazáku. K její hrůze byl koupený karas živý a v plné síle.

Cindy Lao zjistila, že její večeře je stále naživu téměř dva dny po jejím zakoupení. Žena karase koupila od místního obchodníka s rybami v Greenfordu při návštěvě přátel v Londýně ku příležitosti oslavy čínského Nového roku v únoru 2023. Když se však vrátila domů, dala rybu do mrazáku a nemyslela na ni, dokud ji nevytáhla, aby ji připravila k večeři.

Zhltla žena živou rybu?

Když rybu položila, všimla si něčeho podivného. Rozhodla se tedy zavolat svému příteli Paulovi. Její partner o tomto telefonátu řekl: „Cindy mi zavolala, protože si myslela, že viděla, jak karas pohybuje žábrami, a zeptala se mě, co s tím má vlastně dělat.“ Paul následně přijel a přemýšlel, jak s rybou naložit. Možností bylo opravdu hodně.

Jak to dopadlo s rybí večeří?

Nejdříve Paula napadlo, že toho chudáka zbaví bídy, ale Cindy tento nápad odmítla. Přece se jen tak nemohou zbavit takového malého zázraku. Od souseda si tedy půjčili větší mísu a tu napustili vodou, do níž rybu pustili. Zjistili, že je pro rybu poněkud malá, a tak se ji rozhodli vložit do vany. Po 20 minutách si byli jistí, že je ryba stále naživu, jelikož se začala bleskurychle mrskat. To bohužel pro pár znamenalo, že nejspíše bude bez rybí hostiny.

 

Našla si rybička nový domov?

Naštěstí našli v mrazáku náhradní a ta už nejevila žádné známky života. Co se týče přeživší rybičky, rozhodli se ji dokonce pojmenovat. Dali jí jméno Lazarus, podle postavy vyskytující se v Bibli, která vstala z mrtvých. Samozřejmě za pomoci Boží vůle. Pár ovšem bohužel neměl kde rybu chovat, a tak jí museli najít nový domov. Po zveřejnění příspěvku na online fóru našli ženu s jezírkem kaprů a jiných ryb. Ta prohlásila, že se o Lazara velice ráda postará.

Dvojici se ulevilo, že pro Lazara našli nový domov, jelikož už málem skončil na kuchyňském stole. Nová majitelka naštěstí nebydlela daleko, takže přeprava rybičky probíhala bez sebemenších problémů. Žena, která Lazara přijala, jim o několik dní později zavolala, že jejich rybí přítel si teď šťastně plave ve svém novém domově.

Zdroj: Metro

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]