Zemědělec vejde do stodoly a slyší podivné zvuky. Málem dostane infarkt, když si uvědomí, co se děje

Fotografie: Jiří Erben / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

V životě se může stát zázrak a jen málo lidí uvěří ihned. Tento muž nechtěl věřit svému sousedovi, když mu zavolal s informací o jeho mule, ale později se přesvědčil sám.

Stejně jako lidé dokáží zázraky, tak i u zvířat se stávají. Kolikrát se některým ženám v životě stane to, že jim lékař oznámí, že nemohou mít děti a tyto ženy stejně časem otěhotní. Podobné případy se mohou stávat i u zvířat, ale nemusí se jednat zrovna o to samé. Tento muž měl jednoho dne telefonát od souseda a když mu soused sdělil důvod, proč volá, nemohl příjemce hovoru uvěřit.

Neplodnost u zvířat

U některých zvířat se může stát, že nebudou moci zabřeznout a u některých je to dokonce dopředu jisté. Majitelé zvířat se mohou rozhodnout, pokud chtějí nechat své zvíře vykastrovat a v současné době je naštěstí mnoho lidí, kteří své zvíře na kastraci dají. Čas od času se vám ale může stát, že na ulici najdete kočku, která nikomu nepatří a po nějaké době může tato kočka porodit i koťata.

Poté dochází k tomu, že se na ulici najednou objeví velké množství koček, které nikomu nepatří a nemá se o ně kdo starat. Tento muž však neměl velké obavy z toho, že by jeho mula zabřezla, jelikož je obecně známé, že tato zvířata nemohou být plodná. Jednoho dne jej ale velmi zaskočil telefonát od souseda, který mu volal s velice zajímavou informací.

Rodina měla doma mulu 17 let

Muž jménem Jeremy Smothers provozuje farmu v Boyle County v Kentucky v USA společně se svou ženou Teresou Smothers a mezi jejich zvířátka patří i mula jménem Peanut, která u nich žije již 17 let. Jedná se o křížence koně a osla a u těchto křízenců je obecně známé, že jsou neplodní. Tentokrát se ale stalo něco, co nikdo z farmy ani z okolí nečekal.

mula
Fotografie: Pixabay

Jeremy měl telefonát od souseda

Jednoho dne si Jeremy všiml, že se Peanut chová divně, ale říkal si, že jí to třeba přejde. Druhý den mu však volal soused s tím, že Peanut našel ve své stodole a že nenašel pouze Peanut. Jeremymu soused řekl také to, že vedle Peanut leželo její mládě. Jeremy této informaci nechtěl uvěřit, protože věděl, že nemůže být plodná. Chvíli si dokonce myslel, že si z něj dělá jeho soused legraci.

Mládě dostalo krásné jméno

Po té, co dostal Jeremy tuto informaci, se ihned přispěchal podívat, zda si z něj soused nedělá srandu. Na místě spatřil Peanut a její mládě. To však nebylo zcela v pořádku, a proto jej Jeremy svěřil na nějakou dobu do péče veterinářů a jakmile se dalo zdravotně do pořádku, vzal jej zpět na farmu. Jeremy a Teresa toto mládě pojmenovali jménem Zázrak, protože v tomto případě to zázrak doopravdy byl.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*