Na návštěvu toalety v McDonaldu čtyřletá holčička nezapomene. Zažila tam újmu, ze které se vzpamatovává doteď

Fotografie: Kucmel007 / Creative Commons / CC BY-NC

Puberta je opravdu náročné období a nedomyšlené vtípky teenagerů mohou mít i nepříjemné následky. Na vlastní kůži se o tom přesvědčila 4letá holčička.

Malá Kaya si užívala večeři se svojí maminkou v oblíbené restauraci McDonald’s ve městě Exeter v jihozápadní Anglii. Ani jedna ještě netušila, že se příjemné společné chvilky brzy změní v bolestivý zážitek, na který jen tak nezapomenou. Potom, co dojedly své jídlo, oznámila malá Kaya, že půjde na záchod. Jako velká holka však chtěla jít sama.

Na záchod šla sama jako velká holka

Před záchody v restauraci byl fronta a maminka, Nicole Langmeadová, se do ní i s dcerkou zařadila. Na záchod však už chtěla jít Kaya sama, protože je už přece velká holka. Ani nezaznamenaly, když před nimi z toalet vyšla dvě děvčata, která se potutelně chichotala. Teď byla na řadě Kaya, a tak vešla sama do kabinky.

Po krátké chvíli se však ze záchodu ozval velký křik a pak pláč. Kaya vyběhla ven a plakala. Přiběhla k překvapené mamince s bolestivou grimasou. Něco prý bylo na záchodě. Bolely ji nožičky a zadeček. Maminka ji začala pečlivě prohlížet a všimla si, že má na stehnech i zadečku rudé fleky a místy strženou kůži. Okamžitě zavolala personál restaurace.

Vteřinové lepidlo bylo nakapané na záchodovém prkénku

Zaměstnanec začal zkoumat, co se stalo a co mohlo malé Kaye toto zranění způsobit. Chvilka prohlížení záchodového prkénka přinesla odpověď. Bylo tam všude vylité vteřinové lepidlo. Malá Kaya si tak, ve snaze se z prkénka zvednout sedřela kousky kůže, které přišly do kontaktu s lepidlem. Každý, kdo toto lepidlo někdy používal, ví, jak je nepříjemné, když se vám jenom dostane na kůži.

Fotografie: Freepik

Zaměstnanci restaurace se snažili malou Kayu co nejvíce rozptýlit. Dostala od nich dokonce i balonek. Samozřejmě se jí omluvili, ale pravého viníka nikdo neznal. K incidentu byla přivolána policie, která si vyžádala kamerové záznamy. Netrvalo dlouho a podařilo se jim identifikovat dvě 16leté dívky, jež použily toaletu těsně před malou Kayou.

Děvčata svého činu upřímně litovala

Otřesená maminka pak pubertálním děvčatům poslala na facebook vzkaz. Informovala je o tom, že po jejich „opravdu legračním vtípku“ musí neustále utěšovat svoji malou dcerku, která trpí bolestí. Policie děvčata brzy kontaktovala a obě se Kaye i její matce upřímně omluvily. Vzhledem k jejich nízkému věku však byl případ odložen a nebude jim hrozit žádný postih.

Malé Kaye se zranění brzy zahojila a nebude mít žádné následky, přesto musela utrpět velký šok. Nejspíš si už nikdy nezapomene zkontrolovat prkénko, na které si bude chtít sednout. Děvčata vůbec nedomyslela, co mohou svým jednáním způsobit. Podle všeho si až tváří v tvář skutečným důsledkům uvědomily, že takto se opravdu nevtipkuje.

Zdroj: Delish

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*