Nahlédněte do svého nitra pomocí jednoduchého testu založeného na výběru studny

Víte, jaké jsou vaše lidské vlastnosti? Jak je můžete odhalit a jak nahlédnout do svého nitra? Pomůže vám tento unikátní test. Jeho zajímavostí je to, že není nijak složitý. Na obrázku vidíte studny. Je jich celkem 6 a vaším jediným úkolem bude jednu vybrat. Takovou, do které byste hodili minci. Máte jasno v tom, která to bude? Tak se podívejte na to, co to o vás vypovídá.

Studna 1

Pokud jste zvolili tuto studnu, máte opravdu zajímavé lidské vlastnosti. Jste osobou, která je upřímná a to stejné čekáte od lidí, se kterými se stýkáte. Velmi často se však v lidech zmýlíte. Zdá se vám, že jsou dobří, ale opak je pravdou. Je třeba naučit se lidi rozlišovat na ty, kteří vás opravdu mají rádi a na ty, kteří vás chtějí jenom využít. Pokud to uděláte, vaše okolí si následně jistě zamiluje i další vlastnosti, kterým můžete dát volný průchod. Je to maximální přirozenost a také spontánnost.

Studna 2

Pokud padla volba na tuto studnu, vypovídá to o vás to, že jste člověkem, který je spíše opatrný. Vždy vše promyslíte, než něco uděláte. Také toužíte po maximální spokojenosti ve vašem životě, což má symbolizovat mít a také harmonie. I proto nemáte rádi konflikty, kterým se pokud možno vyhýbáte. Věříte tomu, že vaše chování v současné době dokáže výrazně ovlivnit vaši budoucnost.

Studna 3

Jste osobou, na kterou je spolehnutí. Mezi vaše klíčové lidské vlastnosti patří to, že jste vždy připraveni pomoci druhým lidem. Pokud něco potřebují, mají jistotu, že je nezklamete. Často se jim i sami nabízíte, což výrazně upevňuje vaše přátelské vztahy. Pozor však na jednu důležitou věc. Kolem vás mohou být i lidé, kteří vás chtějí pouze využít. Je třeba je odhalit a následně je radikálně odmítnout.

Studna 4

Vaši osobu charakterizuje to, že si potrpíte na určitou přísnost. Tedy to, že dbáte určitých pravidel a chcete, aby se dodržovala. Nemáte zájem na tom, aby se určité povinnosti odkládaly. Vždy chcete své povinnosti udělat co nejdříve a co nejrychleji. Také dbáte na pravidla, jejichž dodržování vyžadujete i po druhých. Negativem takového chování může být i to, že máte o druhých velmi vysoká očekávání, které nejsou schopni splnit. Když zde trochu slevíte, máte jistotu že se obklopíte báječnými lidmi, pro které můžete být zajímavou inspirací.

Studna 5

Jste osobou, která ví co chce a jde si za tím. Máte jasnou představu toho, co chcete ve svém životě dosáhnout. Také víte, co musíte pro dosažení cílů udělat. Mnohdy se to může negativně projevit na tom, že pracujete více než je zdrávo. To ovlivní jak vaše zdraví, tak to má negativní vliv také na vaše mezilidské vztahy. Nevěříte na náhody a když se cokoliv stane, hledáte k tomu racionální vysvětlení. Své okolí berete jako možnost, jak se inspirovat.

Studna 6

Pokud jste vybrali právě tuto poslední šestou studnu, říká to o vás, že jste obecně šťastným člověkem, ale pouze v případě, kdy nejste sami a kdy jste obklopeni mnoha lidmi. Jste extrovertem, který miluje společnost a rád navazuje kontakty. Milujete aktivní styl života a neradi se nudíte. V životě však můžete mít dva problémy. Tím prvním je to, že nezvládáte dokonale plánovat svůj celkový volný čas. Druhým problémem může být to, že máte mnohdy impulsivní náladu. Pro mnoho lidí tak může být těžké s vámi delší dobu vydržet.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]