Anonymní odesílatel dopisu jim poradil, kde v domě hledat tajnou přihrádku. Ani nevěděli komu poděkovat

Fotografie: Donald Trung Quoc Don / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Courtney a Matt jednoho dne ve svém domě objevili něco děsivého a rozhodli se, že se o tento příběh podělí se světem. Znepokojivý vzkaz se rozhodli natočit na video.

Manželé Courtney a Matt jednoho dne obdrželi dopis, který je zaskočil. Informoval je totiž o zajímavostech, které se týkaly domu, ve kterém již několik let žili. Vprvní chvíli si oba mysleli, že jde o nevinný a nepovedený žert, nakonec se ale rozhodli instrukce v dopise poslechnout. To vše zaznamenali na kameru a následně sdíleli na svém profilu na sociální síti TikTok.

Pisatel dopisu je vyzýval, aby prozkoumali svůj dům

Když manželé ve své dopisní schránce objevili zprávu z Kanady, mysleli si původně, že jde o omyl. Dopis nebyl ani adresován přímo jim, ale měl si jej otevřít poslední kupující daného domu. I přesto, že oba váhali, jestli vůbec dopis otevřít, nakonec tak udělali a zůstali v šoku. Dopis totiž pocházel od posledního člena Madisonské rodiny, předchozích majitelů domu.

V dopise stálo, že jeho autor v domě vyrostl a tak ví i věci, které manželé nevědí. Jelikož se jedná ale o posledního člena této rodiny, nemá již komu tajemství dále svěřit. Proto se rozhodl o historii a zajímavostech tohoto domu informovat právě jeho současné majitele. V domě se totiž ukrýval poklad nadměrné hodnoty, o kterém nikdo nevěděl.

Prozkoumávání domu zachytili na kameru

V dopise byli vyzvání k tomu, aby objevili tajnou skrýš, která se nachází nad krbem. Z jejího obsahu zůstali v šoku. Jednalo se o úkryt na alkohol a několik láhví zde ještě stále bylo. Courtney a Matt nad svým krbem objevili vintage lahve francouzského rosé z roku 1970, cabernetu sauvignon z roku 1989, bourbonu a piva. Kromě toho zde byla také láhev smetanového sherry.

Na autě našel podivný dopis. Už 1. věta nemilého překvapení za stěračem ho kompletně omráčila

To ale nebylo vše. Dle dopisu se nejednalo o jedinou skrýš v domě. Další manželé našli v koupelně. I když tento prostor původně vypadal jako větší skříň, ve skutečnosti se jednalo o tajnou chodbu. Je jen otázkou k čemu tato chodba v koupelně původně sloužila. Na dalších místech v domě manželé objevili starožitný nábytek, strašidelnou hudební skříňku a další zajímavé kuriozity

Zdroj: Inspired Stories

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]